Wpis z mikrobloga

Dziś był nie najgorszy dzień, a więc wybrałem film "Nightcrawler" z 2014r.

Film przestawia drogę do odnalezienia tego czegoś, tej życiowej pasji którą tak wielu poszukuje a tylko nielicznym tak naprawdę udaje się odnaleźć. Lu, główny bohater swoją pasję odnajduje w nagrywaniu filmów z zdarzeń ukazywanych w "breaking news". Sposób w jaki oddał się swojej pasji jest naprawdę motywujący, zachęca żeby odnaleźć to swoje magnus opus w którym będziemy mogli się zatracić. Taka prawdziwa miłość o której myślimy każdego dnia. Sam bohater ma dość niecodzienne podejście które można skrócić w słowach "po trupach na szczyt". Sam lubię myśleć o tym co robię w podobny sposób. SUKCES albo ŚMIERĆ. Dodam, że sam chciałbym kiedyś tak bardzo i na tak długi czas zatracić się w jakiejś dziedzinie, krok po kroku stać się w niej swojego rodzaju mistrzem.

Jego podejście jest dość ciekawe ale zarazem bardzo rozwojowe, pokazuje, że warto szukać, dociekać i nigdy w życiu nie zamykać umysłu na nowe możliwości i nowe pomysły. Polecam serdecznie każdemu zbłąkanemu człowiekowi, który również nie wie co tak naprawdę chciałby robić, może zmotywuje to do dalszych poszukiwań.

#przegryw #film #kino #filmnawieczor #filmy #filmnadzis #technologia #sztukafilmowa #pracbaza #logikarozowychpaskow #samotnosc #psychologia #logikaniebieskichpaskow #kamery #telewizja #fiksacja #pasja #recenzja
Bubakowski - Dziś był nie najgorszy dzień, a więc wybrałem film "Nightcrawler" z 2014...

źródło: obraz_2023-09-23_222314746

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@Yuri_Yslin: @kmiclowsky @pod_sloncem_szatana

Tak jak napisałem, chciałbym się oddać czemuś z taką psychozą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), czy to złe? Tak( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale jesteśmy tylko ludźmi, w coś wierzyć trzeba, bo żyć się odechciewa, nutki jak z American Psycho wyczuwalne, no i ten Jake Gyllenhaalowy "wytrzeszcz"
  • Odpowiedz