Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to, że są osoby które są całkowicie zdrowe fizycznie i i tak nic nie robią w swoim życiu, po prostu nie mogę znieść tego, że ktoś jest zdrowy w ciele i siedzi i nic nie robi. #!$%@?, jakbym miał opcje to zamieniłbym się z jakimkolwiek zdrowym człowiekiem na tej ziemii, nie ważne czy miałby 1.60 i pochodził z biednej patologicznej rodziny na Podlasiu. Wszystko bym oddał żeby nie czuć bólu i nie być chorym.

#zalesie #przemyslenia #feels
  • 33
via Android
  • 0
@t00b33 wzjg, co jakiś czas przez 2-3 miesiące mnie brzuch #!$%@?, chodzę do toalety co 30 minut, czasami się dodatkowo anemia pojawia jak sram krwią, jest to nie uleczalna choroba, nawet jak jestem w remisji to i tak nie jest idealnie, nie mogę sobie wziąć i iść do klubu i się nachlac jak śmieć, bo przez następny tydzień bym nie mógł zejść z kibla. Psycha przez to #!$%@?, brak jakiegokolwiek poczucia wartości
via Android
  • 0
@przegryw_z_piwnicy 215zl xD robię za minimalną aktualnie, ale to pierwsza praca, więc nie ma się co spodziewać dużo, #!$%@? mnie trochę, że rówieśnicy sobie chodzą na imprezy i się dobrze bawia, a ja się skręcam z bólu
@Retsew: szacuje się, że ok 20% ludzi ma podobne problemy, a bardzo mało się mówi o takich chorobach. W klubach są kible, więc może po prostu chodź na imprezy i będziesz częściej wychodził do kibla po prostu
via Android
  • 1
@przegryw_z_piwnicy wiesz, jedną rzeczą jest to, że w klubach są kible, a druga to, że często gęsto są zarzygane, kokaina wszędzie porozsypywana, lodziki po kabinach i inne sprawy, jakoś mnie nie ciągnie do takiego czegos, plus jakbym tam na trzeźwo miał siedzieć to by mnie #!$%@?ło, no i dochodzi jeszcze ból przy za dużym wysiłku
@Retsew: Tu ból bo inni mogą coś i ty tez byś chciał a jak ci napisali ze wystarczy chodzić do lokali z toaletami to masz milion powodów dlaczego nie i w sumie to jednak nie lubisz imprez.

Chyba cie nie zaskoczę jak stwierdzę że nie tylko z sraniem masz problemy.