Wpis z mikrobloga

Ej jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć gdzie tutaj naruszyłem te całe zasady #google #opinie #ramen bo taka recenzje mi zbanowali

"Lekkie rozczarowanie co do "topki ramenowni w Polsce" ????ale od początku. Na wieeelki ale to gigantyczny plus zasługuje obsługa, która przy takim obłożeniu lokalu, stara się jak może by wizyta przebiegła jak najsprawniej. Za to ogromne brawa bo można się poczuć zaopiekowanym ????co do samego ramenu to tak: makaron bardzo dobry, sprężysty i trafiony w punkt. W samym wywarze(tantan tonkotsu) dominował jeden smak którego nie przebijał żaden inny, brakowało trochę, głębi. Coś jakby sam glutaminian miał zadziałać cuda. Dodatki: jajko bardzo smaczne, natomiast mięso w naszych ramenach jakieś suche i bez smaku. Tak jakby ktoś tylko wrzucił na patelnię nieprzyprawione mięso mielone i przesmażyl. Może miałem za duże wymagania co do tego miejsca. Po prostu jadłem już dużo lepsze rameny i spodziewałem się więcej. Pewnie jeszcze kiedyś dam druga szansę ???? p.s krewetki w tempurze wybitne"