Wpis z mikrobloga

  • 0
@randall: wiesz - w mojej ocenie trochę chaos w wiosce organizatorskiej. W dodatku trasa poprowadzona totalnie poza miasto, dużo przez tory i czasami przez drogi szybkiego ruchu tuż obok pędzących aut
  • Odpowiedz
@jackieboy: Jak dla mnie wszystko było jasne i przejrzyste. Bez problemu odnalazłem biuro zawodów, depozyty, prysznice itd. Trasa faktycznie z początku mnie zmartwiła, ale koniec końcow stwierdzam, że jest OK. Drogi szybkiego ruchu przecież były odgrodzone czy to pasem zieleni czy barierkami energochłonnymi więc nie rozumiem czego tam się bałeś ;)

W moim odczuciu Nationale Nederlanded podniósł poprzeczkę vs poprzedni organizatorzy (mam tu na myśli oczywiście Półmaraton i Maraton). Rozmawiałem też
  • Odpowiedz
  • 0
@randall: wiesz - to mój pierwszy bieg w Warszawie. Bardziej w porównaniu z innymi miastami - np. w moim odczuciu organizacja maratonu w Krakowie jest znacznie lepsza
  • Odpowiedz
  • 1
@randall: Ostatni raz robiłem maraton w Krakowie w 2022 - trasa przebiegała przez najważniejsze zabytki Krakowa - zarówno i Wawel jak i Plac Centralny w Nowej Hucie - z tej perspektywy jest mega atrakcyjny.
Na minus - nieco mniej płaski niż w Wawie i więcej zakrętów.
  • Odpowiedz