Wpis z mikrobloga

Jaka myjnia ręczna (#detailing) w #katowice ? Do tej pory dawałem auto na myjnie pod Altusem, bo lokalizacja dobra, ale teraz cena za komplet (mycie wewnątrz i zewnątrz) to 200 zł i już któryś raz mam mazy na szybie od wewnątrz, więc chce ją zmienić.
  • 7
@MrPr0h: @Wejder01 Trochę daleko, a ja bym chciał oddać w czasie pracy, niż się szwandać po galeriach, więc szukałem czegoś bardziej w centrum. Fajnie jakby dawali auto na czas mycia, to by było super. Finalnie znalazłem koło mojej pracy na Gliwickiej - ciężko ją wyszukać, bo nie nazywa się MYJNIA RĘCZNA, tylko MYJNIA PROFESJONALNA. Skusiłem się ceną - 70 zł za mycie wew. i zew. (w kontekście 200 zł albo 280
@JEST-SUPER: jaki kolor auta?

ja mam czarne w cieniu, amethyst black w słońcu, ale mimo wszystko auto ma typowe wady czarnego koloru, więc szybko się #!$%@? i widać każdą cząstkę syfu. Do tego stoję jak debil na tej myjni i myję tym karcherem i myję a i tak jak oschnie to #!$%@? xD

Myślałem właśnie o takim myciu profesjonalnym ręcznym u jakiejś ekipy, ale nie wiem w sumie czy ma sens
@drahtzieher: Białe, ale miałem wcześniej pearl black, więc kumam jak jest też z czarnym. Imo warto dać na myjnie ręczną, bo po pierwsze nie umyjesz nigdy na samoobsługowej tak auta, jak gąbką - szczególnie z białym jest taki problem, że ono dalej jest brudne po myciu na samooobsługowych). I to tyczy i lakieru i szyb. Druga sprawa, że jak umyjesz na myjni ręcznej, to nie jest tak, że ono zaraz się