Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Napisałam niżej post dotyczący nagonki i hejtu wymierzonego w Srocha, w którym nie wszystkie moje przemyślenia zostały jasno sprecyzowane, co zrozumiałam po komentarzach. Tutaj chciałam uzupełnić, że możecie wypisywać tutaj oczywiście co wam się żywnie podoba, ale NIE MACIE PRAWA ! do nawoływania do społecznego linczu na Srochu poprzez wypisywanie do instytucji, agencji, portali dlatego, że pałacie żądzą zemsty na człowieku, bo wam się nie spodobało jego zachowanie w programie telewizyjnym i teraz zamierzacie wymierzyć mu "sprawiedliwość"!
  • 28
@Wiiiili: bardziej tu chodzi o fakt, że ludzie wystawiają oceny firmie bo miała coś wspólnego z Rochem. Opinię możesz o tym śmieciu mieć jaka chcesz, się dopóki nie uderza to w osoby postronne to jest ok. Co jest winny jego Ojciec czy jakaś Grażyna z agencji modelek, że Sroch okazał się #!$%@??

To tak jakbyś bojkotowała firmę Winiary, bo w 2018 roku jakiś qutas wystąpił u Nich w reklamie. Skąd mogli
@sesame0il: Napisałam, to pod poprzednim wpisem @bystrawoda:
Myślę identycznie!!! największą krzywdę wyrządziły sobie te dzieciaki same. Wciąganie w to ich rodzin, nękanie pracodawców, grożenie im itd, wg mnie nie jest tym czego chciałaby dla nich nawet Łucja i daje tylko poczucie, że to co robili jest niczym w porównaniu z tym co ich spotyka. Ludzie wykażcie się teraz sami nieco większą trzeżwością i rozsądkiem !!! nabijajcie się z nich, negujcie
@bystrawoda: częściowo się zgodzę. Jedno to informowanie agencji o tym jaki był / jest Roch w celu zablokowaniu mu możliwości czerpania korzyści z bycia jakimkolwiek influ czy modelem. Ale pod względem życia prywatnego nie powinniśmy w to wchodzić.
@bystrawoda zgadzam się, tak w ogóle takie rzeczy są nielegalne i łatwo policja z wykopu może was odwiedzić także wyluzujcie ludzie o ile można na kogoś wymyślać obraźliwe ksywki czy bluzgać na niego oglądając w tv to spotykanie się z tą osobą, stalking, nagonka, niszczenie mienia to już podchodzi pod paragraf
@bystrawoda: zgadzam się, że niektóre akcje idą za daleko, tak jak ta z niby firma ojca, ale z tą agencją modeli akurat poszło właściwym torem, wiesz dlaczego? Dlatego że Sroch perfidnie się nabijał z akcji z czarną listą o której pisał kiedyś @kipman, heheszkował sobie to teraz niech zobaczy, ze to co robi i postawa jaką prezentuje jednak odbije się na jego niby karierze ...
@bystrawoda: jakiś czas temu prowadziłem dyskusję na temat tego żeby nie przenosić świata internetowych komentarzy do realnych działań w świecie realnym. Pisałem żeby też w odpowiedni sposób formułować treści aby żadne świry nie miały podkładki do "działań" - fakt jest jednak że doszło do tego że Sroch znienawidzony jest już we wszstkich socialach i wykopie - tej lawiny nie da się już zatrzymać, szczególnie że swoimi działaniami jeszcze dolewa oliwy do
@kipman1: Hej, trochę mnie zawiodłeś, bo raczej spodziewałam się sprzymierzeńca w tobie. Chciałam tylko napisać, że trochę mi się to kojarzy (może odlegle ) z "Wojną Światów" i reakcją słuchaczy na słuchowisko. Tu też jak jakaś ogólna psychoza. Nagle dokopać, zniszczyć, zrujnować komuś rzeczywiste życie w odwecie za jego zachowanie w programie telewizyjnym, pisać po instytucjach, agencjach.... Jesteśmy w trakcie obserwacji programu telewizyjnego i sama bardzo negatywnie wypowiadam się o Szczochu,
@bystrawoda masz rację, ale nikt nie nawołuje do linczu, a to wypisywanie do firm i uprzykrzanie życia rodzinom uczestników jest obrzydliwsze niż, to se Roch uwziął się na Łucje, ale to sprawa fejsbusiowych Grazynke, które zabłądziły w czeluściach internetu w drodze na instagram