Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mircy z #bytom chcę kupić mieszkanie w kamienicy, mniej więcej wiem jakich ulic unikać, podpowiedzcie proszę czy Moniuszki, Dworcowa to miejsca spokojne z fajnymi ludźmi? Bardzo obawiam się na kogo mogę trafić za ścianą, jak zrobić risercz? Na co zwracać uwagę przy wyborze kamienicy? Dziękuję za wszelkie wskazówki i sugestie.

#mieszkanie #nieruchomosci #kiciochpyta #slask #bytom



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @annielstwo: dzięki wielkie za podpowiedzi. dlaczego Moniuszki złe? ciekawe i duże mieszkania tam są. na oświęcimskiej i tej drugiej, która polecasz chyba nic nie widziałem. cena to do 410 tysi i metraż od 55 do 120 max m². ważne, by były minimum trzy pokoje, bo w jednym będę pracował. pozdrawiam serdecznie.

@mirko_anonim przez Moniuszki przejedzą tramwaj jest tłoczno jeszcze nigdy nie udało mi się tam zaparkować a jeżdżę po Bytomiu od 15 lat. Kamienice sa blisko siebie przez co dźwięk niesie się jak w studni, na parterach są same firmy wiec jest głośno, podwórka małe i wybetonowane a na środku najczęściej stoi śmietnik. Wieczorami chodzą dziwni ludzie bo to droga na dworzec z centrum miasta i często skręcają w Moniuszki w poszukiwaniu kebaba.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @annielstwo: Wow, nie spodziewałem się tak pomocnej i dogłębnej odpowiedzi. <3 ratujesz mnie, serio, bo piękno na zewnątrz i wewnątrz kamienicy/lokalu mną zawładnęły doszczętnie. Moniuszki więc definitywnie odpada. Oprócz tych dwóch wcześniejszych, które też poleciłaś, jakie ulice bądź dzielnice są jeszcze w porządku? Bardzo Ci dziękuję. Miłego wieczoru.

@mirko_anonim aaaa i jeszcze jedno zwracaj uwagę alby w kamienica była wspólnota mieszkaniowa, broń Boże prywatny właściciel, bo się #!$%@? na minę i on będzie podnosil czynsz jak mu się podoba (tak samo jak robią Żydzi w odzyskanych kamienicach w Krakowie) więc tylko wspólnota nie prywatna osoba nie firma i nie spółdzielnia