Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Kochani, a co jeżeli Kukiz, jest giga graczem i rozdaje karty? Może powiedział Łucji, że jej nie wybierze, bo wolał żeby była chwilowo smutna, ale żeby jej nie grillowali aż tak na pandorze? Przecież gdyby powiedział Mongołce, że jej nie wybiera to na pandorze byłoby 1000 pytań typu "Łucja dlaczego uganiasz sie za każdym?" "Łucja dlaczego manipulujesz Pawłem?" "Łucja dlaczego jesteś w stanie posunąć się do udawania uczuć do Pawła tylko po to żeby utrzymać się w programie?" itp.itp. Na playerowych przebitkach kolejnego odcinka widać jak Paweł i Łucja się przytulają - zmądrzał? nadal chce ją wyrzucić, ale co pomaca to jego? od samego początku taki był plan i to było to WIELKIE ZAGRANIE ŁUCJI o którym mówią te zjeby?
  • 11
  • Odpowiedz
@rekinado może tvn każe im robić wspólne zdjęcia w co wątpię. Kukiz zadaje się z szambiną, tori, Karoliną na insta jedzą dobre pizze i robią inne rzeczy razem, gdyby zrobił tak jak piszesz to wątpię, żeby tak się spoufalali, ale zobaczymy
  • Odpowiedz
@rekinado: Bardzo bym chciał, aby był jak piszesz. Nie jest to niemożliwe, ale wg mnie bardzo małoprawdopodobne. Obym się miło zaskoczył.
@Joanpav @luzak100 Przyecież, nawet gdyby tak się stało, to i tak będzie wina Łucji, więc gwardia nie skreśli przyjaźni z ciasteczkiem Pawłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@luzak100: To akurat było po wspólnych nagrywkach w Warszawie, ale był też wcześniej u Jacka na urodzinach.
W Warszawie mieszkają Kori, Marvin i Paweł i jakoś nie widać żeby na co dzień trzymali się blisko.
Zobaczymy jak to wygląda po programie. Może ta wielka prawda o Łucji to to że Paweł jednak wybrał wtedy Łucję a Łucja kopnęła go w d... bo jednak nie chciała być z kimś kto grał przeciwko
  • Odpowiedz
  • 2
Wiecie, ja czaje zdjęcia wspólne, BFF z Rochem itp. ale pamiętajmy, że na początku Zdzir też wstawiał zdjęcia z Dominiką na insta, a już wtedy był z Oliwką i chyba nawet już razem mieszkali XDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Bumelante: Gdzieś tam, bynajmniej, myślałam, że awansuje ponownie na Szpiega Polsatu... aczkolwiek za takie zagranie gdzieś tam należy mu się zmiana nazwy XD
  • Odpowiedz