Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze jest że pierwszymi ofiarami bieda metoo w Polsce stali się "liderzy" z środowiska które bardzo mocno propsuje takie gówna jak metoo, skrajny feminizm, skrajne lewactwo i głoszą aby karać od razu społecznie (ostracyzm, cancelling) oskarżonych mężczyzn o przestępstwa seksualne bez żadnej weryfikacji oskarżenia i przed zapadniętym wyrokiem sądu jak i PRAWNIE oskarżonych mężczyzn o przestępstwa seksualne z pozbawieniem ich domniemania niewinności XDDDDDDDDDDDDDDD Czasami życie jest mega ironiczne i piękne XD
chodzi mi o gargamela, gonciarza, lakarnuma

#polskiyoutube #gargamel #gonciarz #bekazlewactwa #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #konfederacja #famemma
  • 14
  • Odpowiedz
stali się "liderzy" z środowiska


@ElMurano: bo tak w sumie kto by miał inny być? Prawaki z definicji "odpychają" większość kobiet. A z lewakami jest jak z pedofilami - pedofil też wabi dzieci udając miłego wujka rozdającego cukierki.
Lewaki udają feministów, że są pro LGBT, że pomagają w aborcji. Ale już tego, że aborcje wykonują uderzając pięścią w brzuch już nie wspomną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ElMurano: Akurat brudy na Gargamela są dość mocne i raczej legit, reszty spraw nie znam, ale widziałem już też screena, że "Pasut lubi młodze", bo umawia się - UWAGA - z 19latką XDDDDDD
  • Odpowiedz
bo tak w sumie kto by miał inny być? Prawaki z definicji "odpychają" większość kobiet.


@marv0oo: no nie wiem - patrzac na przedstawicieli prawakow to raczej nie maja problemow - maja albo rodziny jak Mentzen/Bosak/Braun wieksze niz srednia, a o podbojach takiego JKM to mozna ksiazki pisac xD
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Z tych screenów w ogóle wyłania się obraz toksycznego typa, który trzyma dziewczynę na smyczy, wyzywa ją, ogólnie terroryzuje - dla mnie cancel zasłużony, ale może kiedyś skończy terapię i znormalnieje, to będzie mógł wrócić do neta
  • Odpowiedz
@Petsyk tak, bo związał się z TANCERKA, która kręciła #!$%@? przed innymi chłopami, do czegoś takiego trzeba mieć psyche, a jego zazdrość zżerała xD

Najlepsza terapia Dla niego będzie skończenie z tym ultra woke gownm
  • Odpowiedz
  • 1
@Petsyk ale wy nie przesadzajcie tak już z tą terapią. To jest jakaś nowa religia. Sam byłem nie raz i nadal chodzę ale to głównie taka pogadanka jak nie masz z kim zrobić płaku płaku
  • Odpowiedz