Wpis z mikrobloga

Potrzeba nam korekt a te proponowane przez PiS, są szkodliwe, jak choćby aneksja władzy sądowniczej przez partię rządzącą.


@LebronAntetokounmpo: W wielu przypadkach partie mają jeszcze bardziej szkodliwy program niż PIS.

By było jasne. Maja szkodliwy program (socjal, dyskryminacja mężczyzn etc), a nie co robili (działania PISu przez ostatnie lata)
Czy Ty właśnie zasugerowałeś, że Tusk jest złodziejem?


@mayek: Pytasz czy stwierdzasz? Pytam, bo porównałem pisowskich bolszewików do bandytów i nie przeszkadzało ci to, że potencjalnie Vateusza nazwałem bandytą. Tymczasem Donek nie ma prawa być nazywany złodziejem.

Wykazujesz sekciarskie myślenie Mireczku?

a co ukradł Tusk, bo nie kojarzę?


@z_lekka_poirytowany: to samo co powyżej ¯\(ツ)/¯
@Ilirian: Ehh no tak, kpo, emerytury, sprzedawanie lasów za bezcen, strzelanie do górników, łapanki (akcja widelec xd bo ktoś śmiał obrazić tuska), afery aferki matactwo, gaz rekordowo drogi podpisany przez niego, kłamstwo, że nie podwyższy podatków, ucieczka do brukseli (xd), zmiana poglądów co sondaż, wyprzedawanie cukrowni i milion rzeczy, o których nie mam pojęcia. Ty chcesz głosować na złodzieja i bandyte, bo inny cie okradł *(tym razem) bardziej? Brzydzi mnie twoje