Wpis z mikrobloga

@Adom007: Kurde mnie też ciekawi. Stawiając się w pozycji neeta to niby socjale typu pis/lewica, ale na dłuższą metę to oba #!$%@?ą kraj tak że na neecie z głodu zdechniesz. Pod konfederacją zdechniesz od razu jak zabiorą socjale. A wszystkie trzy najchętniej ukróciłyby czyjąś wegetację powołaniem do woja
@hugo240: Przy konfie mam największe wątpliwości przy ich skłonnościach do cięć i czuję że chętnie by uwalili renty w jakiś sposób, choćby zmieniając kwalifikacje chorobowe (bo przecież nie wysokość rent) by choć trochę dodatkowo odciążyć zus co by z automatu dowaliło neetowi, imo nikt się nie nadaje. Tak źle, a tak niedobrze
@hugo240: Obaj mam nadzieję dobrze wiemy że jeśli polityk o czymś nie mówi, nie oznacza że tego czegoś nie zrobi i na odwrót, a biorąc pod uwagę skalę #!$%@? zusu i budżetu imo jest o wiele większa szansa że za konfy u władzy byłyby cięcia (także spowalnianie a może nawet mrożenie waloryzacji) istotne dla neeta i nie chodzi tu tylko o kasę idącą ewentualnie bezpośrednio do chuopa ale też to co