Wpis z mikrobloga

#famemma ktoś mi moze wytlumaczyc czemu xayoo dotykal przez godzine kobiete ktora pierwszy raz na oczy widzial i ta kobieta jest #!$%@? w necie bo się #!$%@?ła o to, że tak zrobił i się poczuła zmolestowana bo to było bez jej wiedzy i zgody?
#!$%@? są fanboye xayoo XD

Fani: xayoo jestes creepem?
Xayoo: Nie lol
Fani: UFF CALE SZCZESCIE XAYOO SZEF XAYOO SIGMA

scr z dowodami <<< słowo idola w ktorego jestem zapatrzony jak zjeb

bruh

Czy xayoo to jebany creep?

  • Ta 46.4% (91)
  • NIE 53.6% (105)

Oddanych głosów: 196

  • 15
@Hadov: przecież nie dotykał laski przez godzinę tylko pogłaskał po głowie żeby ją obudzić xD napisał, że głaskał przez godzinę dla jaj, a potem w tej samej konwersacji napisał, że podkolorował, a skąd ma laska wiedzieć ile ją głaskał skoro spała? XD
@Hadov: fakty są takie, że Xayoo wysyłał zdjecie zwykłej parówki do żarcia, a laska zrobiła taką narrację jakby jej penisa wysyłał. Dodatkowo serduszkowała jego wiadomości, a do screenów wszystko odserduszkowała i pousuwała kilka swoich wiadomości. Na żywo mówiła, że podoba jej się, że do niej pisał. Mówiła, że musi rano wstać, żeby się wymeldować, więc Xayoo gentelman ją po prostu zwyczajnie obudził, a czy ją pogłaskał zamiast dać jej plaszczaka czy
@Hadov: najgorsze że typ ewidentnie zepsuł ruchanko koledze Nowaczkiewiczowi, typo robi afterek w swoim pokoju hotelowym, na który zaprasza szonika. Gdy ta znika z pokoju na chwile z Xayem cały czas do niej dzwoni i smsuje, nawet wychodzi ze swojego afterka jej poszukać. Potem nad ranem wszyscy normalni się ulatniają (ciekawe czy Ulfik na afterku spiknął się z niejaką partycją), ale ona u niego i tak zostaje na noc. Wtedy pojawia
dotykal przez godzine


@Hadov: Skąd taka informacja? Ogólnie jak się kogoś budzi, to się go dotyka tym bardziej jak sama chciała być obudzona xD
  • 0
@RafDan: generalnie to szturcha sie by obudzic i ma byc to efektywne a nie że typ maca laske co śpi bez jej zgody przez około godzine jak ostatni creep XD
  • 0
@RafDan: Stąd że sam tak napisał i w ogole co za roznica ile czasu? XD fakt jest taki ze typ tak zrobił i nie wazne czy godzine czy 15 min dalej bedzie #!$%@? creepem
@Hadov: Gdzie on tak napisał?

Jak to jaka różnica ile czasu xD Jak Ci laska mówi że masz ją obudzić, i Ty ją budzisz głaskaniem, to jest różnica niż jak ją dotykasz przez godzinę xD

A skąd wiesz że ona mu czegoś nie robiła jak spał?
@Hadov ja rozumiem że jak Cię ojciec budzi to się od razu dławisz, ale wyobraź sobie że jak komuś się laska podoba to może zdobyć się na odrobinę czułości i ja po głowie pogłaskać żeby się obudziła
KTO #!$%@? BUDZI KOGOS GŁASKANIEM


@Hadov: NIE NO NAPEWNO NIKT XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD PEWNIE DLATEGO ZE BYL ODURZONY ZAPACHEM SKARPETY BO PRZECIEZ WSZYSTKO BIERZESZ DOSLOWNIE XDDDDDDDDDDD
@Hadov: Dla Ciebie i tego co reprezentujesz mogę być kimkolwiek, nie specjalnie kogokolwiek to ruszy.

Nazywasz mnie creepem, wierzysz że typ typiare godzine głaskał a ta się nie obudziła, to świadczy o Twoim poziomie intelektualnym, nie moim. Ale w sumie napisał że może nie spała, no to jak w końcu? Wybierasz w co wierzysz? xDDDDDD

Starczy już tej atencji dla Ciebie, bo ew. Ci nie wychodzi. Dawaj coś z kapsem jeszcze