Wpis z mikrobloga

orientuje się ktoś czy można, a jeśli tak to w jaki sposób przelać pieniądze z paypala do revoluta? mam usd na paypalu, ale nie chcę przelewać na moje polskie konto, bo pójdzie po słabym kursie, dlatego chcę sobie przelać na konto usd w revolut, i wtedy zamienić na pln. Niestety nie mogę dodać konta revoluta, bo mogę dodać tylko polskie banki z jakiegoś powodu. Kartę udało mi się dodać, ale nie mogę zrobić na nią przelewu, bo:"Źródła płatności nieobsługiwane do przelewów
Część banków i wystawców kart nie akceptuje jeszcze przelewów." #paypal #revolut #finanse #platnosci #pytanie #pytaniedoeksperta
Oake - orientuje się ktoś czy można, a jeśli tak to w jaki sposób przelać pieniądze z...

źródło: paypal

Pobierz
  • 9
via Wykop
  • 1
@Jaque: Nie denerwuj się. Napisałem przecież w poście czego nie ogarniam. Widze dwie opcje przelewu i nie moge użyć zadnej z nich jesli chcę dokonać przelewu na Revoluta. Co to kołchoźnik?
@Oake: gadałem z supportem i powiedzieli żeby tak zrobić. Trzeba sprawdzić ile taka zabawa “kosztuje”, i ile będzie się stratnym na przewalutowaniu, ale ogólnie słabo

No i druga opcja to $15 od przelewu