Wpis z mikrobloga

#finanse #polska #prawo #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki

Dzień dobry!
Nazywam się Marek Chrzanowski. Wszyscy o mnie zapomnieli, więc chciałem o sobie przypomnieć.
To ja w 2018 zagroziłem polskiemu bankowi przejęciem siłą i zażądałem łapówki 40 mln złotych za odstąpienie od tej decyzji. I ciągle nie siedzę, bo mam ochronę moich mocodawców.
Kempes - #finanse #polska #prawo #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki 

Dzień dobry!
N...

źródło: temp_file1237317832955499591

Pobierz
  • 40
@Kempes: To że Pan na zdjęciu czymś groził to może i tak. Ale weź pod uwagę, że ten bank i tak został "przejęty siłą", choć tak naprawdę to była restrukturyzacja za którą zapłaciliśmy wszyscy bo jego właściciel nie potrafił sprawić żeby był zyskowny. A co do kwoty to jedynym potwierdzeniem są słowa tegoż właściciela ściganego przez polski wymiar sprawiedliwości. Warto by było o tym wspomnieć
@Kempes: A gdzie na nagraniu jest o 40 mln ? Kwota a dokładnie % została napisana na kartce której nie ma. Tak czy wspak dla mnie znacznie większym skandalem jest to że Czarnecki nie siedzi niż to że nie siedzi chrzanowski tym bardziej że chrzanowski jakby nie patrzeć miał trochę aresztu wyszedł za kaucją i czeka na proces. Nie uciekł z polski. Zawiódł zaufanie do władzy publicznej i za to należy
via Android
  • 9
@DeoLawson To że sama taka rozmowa została przeprowadzona, na co jest nagranie, to już jest przyczyną do zaaresztowana tego gostka. Ile czasu trwało zanim go zaaresztowano? Musiał go chronić układ wysoko postawionych ludzi, żeby były możliwe takie zaniechania w działaniu organów nadzoru i ścigania.
Jak na razie to Czarnecki się dobrze w sądzie broni i władza nasza kochana nic mu na razie nie udowodniła.
@Kempes: Ohooo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolega pracował dla Leszka? I to że Idea Bank upadł kolegi nie zastanowiło? Że Getin Bank upadł kolegi nie zastanowiło? O Getbacku to już nawet nie wspominam bo akurat tam, realny impakt Leszka pozostaje niewiadomą?

Przypominam Chrzanowski został od razu aresztowany. Wyszedł za kaucją. To normalna rzecz. Nie ucieka, podda się procesowi.

Podoba mi się jak mówisz że Leszek się broni
via Android
  • 7
@DeoLawson Chrzanowski chciał wykorzystać swoją pozycję do uzyskania korzyści majątkowej wielkich rozmiarów. Bez posiadania odpowiednich "pleców" nie mógłby nawet prowadzić rozmów, bo było ich kilka na przestrzeni kilku miesięcy, obawiajc się zgłoszenia jego działań do organów ścigania. Ale jak widać, nie bał się próbować wyciągnąć kasę od właściciela banku ( ͡º ͜ʖ͡º)
A ja gdzieś napisałem, że Chrzanowski został skazany? W którym miejscu niby to robię, bo