Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was widział te plakaty? Nie rozumiem ich kompletnie. Niby mówi o walce z sepsą ktora jest napisana specjalnie małą, szarą czcionką ale wydaje mi sie ze przekaz go jest inny. Mam wrażenie ze to jest plakat nawiązujący do wyborów. Jeśli tak (mam nadzieje ze nie) to Owsiak mnie skutecznie zniechęci do wpłacania na WOŚP. Nie po to wplacam kase zeby szla na coś takiego. A co wy o tym sądzicie?
#opinia #wosp #pytanie
idziejakpobrygidzie - Czy ktoś z was widział te plakaty? Nie rozumiem ich kompletnie....

źródło: temp_file4311105456098923779

Pobierz
  • 62
@CamusVevo W 2021 nie wisiały juz we wrzesniu. A druga sprawa napisanie najbardziej istotnej rzeczy jakim jest cel zbiórki zostało bardzo mocno zatuszowane. Z poziomu ulicy czy z auta tego praktycznie nie widać. Jeszcze napis "ZŁO" zamiast "Chorobe". Nie powielam pisowskiej propagadny tylko uwazam ze WOSP jest fundacja a nie partia polityczna ktora wydaje bezsensownie pieniadze na takie plakaty.
@MilyMichas:
kombinowanie pisu: dodatkowe 2 miliardy rocznie na propagandę, #!$%@? propagandy 24/7 w TVP i gazetach regionalnych, wcześniejsze 13 i dodatki tak żeby zdążyć przed wyborami, ogłoszenie idiotycznego referendum które umożliwia im uzyskanie dodatkowych funduszy na kampanię wyborczą, poczta polska roznosząca ulotki jak głosować w najblizszych wyborach (niby "jak głosować w referendum" ale jakimś cudem słowo "tusk" pojawia się tam dobre kilkanaście razy) itp itd
kombinowanie innych stron: WOŚP używa hasła
@CamusVevo i do tego opozycja kłamie:
-że kobiety umierają w szpitalach podczas rodzenia a mamy najlepsze statystyki w Europie pod tym względem
-że kobiety są dyskryminowane chociaż mamy najmniejszy wage gap w Europie a do tego wiele systemowych praw dyskryminujących mężczyzn
-wylatują regularnie z aborcją typu ta Joanna
-kłamią że na granicy z Białorusią łamane są prawa człowieka
I wieeeeleeee innych, ale wiadomka, wajkopek widzi tylko jedną stronę i daje się świadomie
@MilyMichas:

a trudno mi powiedzieć o kalibrze jak pod koniec rządów po wysłali #!$%@?ą policję by napadła na redakcję która posiadała kompromitujące ich materiały. Po prostu się #!$%@? i wyszrpywali im laptopy z rąk.

konkretnie to tajne dokumenty o nieznanej wówczas władzy treści, ja wiem że pis w imię kampanii wyborczej w piździe ma tajność i sobie publikuje na twitterku tajne rzeczy, ale za rządów PO jednak się dbało żeby tajne
@CamusVevo widzisz, tobie #!$%@? w mózg zasadę kto nie jest z nami jest przeciwko nam. Wszędzie widzisz spiski przeciwko twojej partii a jak ktoś widzi podobne wobec innych to oburzenie. Idź się wylecz.
To się nazywa wolne gotowanie żaby w Polsce, politycy tak podzielili naród że [naród] sam z siebie rzuca się gdy ktoś zobaczy #!$%@? ich ulubionej partii
I to mnie boli, że nie ważne kto wygra wybory my przegramy bo
@assninja po pierwsze NIGDZIE nie napisalem ze ten plakat jest atakiem na pis. A moze to jest atak na PO? To juz Ty to dodalas. Po drugie uwazam ze kazda partia polityczna w Polsce to jest to samo. Zdenerwowalo mnie ze fundacja ktora w zalozeniu miala nas laczyc, dawac dobro zaczela bawic sie w polityke i wydawac kase na glupoty ktorą my dobrowolnie wplacamy.
@idziejakpobrygidzie: nie mówię o tobie akurat, tylko były takie głosy na wykopie, oburzeni pisowcy i konfederaci :D

oni się nie bawią w politykę, oni dalej działają jak zawsze. To piss się bawi w niszczenie tej inicjatywy