Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, nie spodziewałem się takiej petardy ze strony Platformy Obywatelskiej. Ich 100 Konkretów to naprawdę ostre zagranie. Jakbym był LGBT lub kobietą to pewnie w ciemno bym na nich oddał głos. Jako samotny facet i #programista15k mam dylemat między gamą ciekawych obietnic ze strony PO ale razem z rozdawnictwem, aborcją i innymi konwenansami, a samolubnym obniżeniem i ułatwieniem rozliczania podatków i zrównaniem wieku emeryturalnego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polityka #wybory
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko też ostatnio przeglądałem programy wyborcze.

PoPis - program PO to 30 stronnicowe streszczenie 300 stronnicowego programu pis ze zmienionymi wartościami. Zamień liczby na zmienne i masz prawie to samo. Rozbawiła mnie długość programu PiS, 300 stron ich przeciętny wyborca łącznie przez całe życie nie przeczytał. No ale podsumowali tam 8 lat rządów stąd ta długość.

Konfederacja, niestety jestem zawiedziony, ich program nie jest realny do spełnienia. To bardziej lista życzeń..

Lewica,
  • Odpowiedz
@pabisbar: Parytety na wyższych uczelniach, związki zawodowe, zwiększanie wynagrodzeń i zwiększnie trudności pozbycia się ludzi którzy nie wykonują dobrze swojej pracy, wrzucanie pracowników do organów decyzyjnych firmy, bezpłatne obiady w szkołach, "ułatwienie procedury uzgadniania płci". Ogólnie rozdawnictwo na potęgę.

Z dwojga złego głosowałbym na PO/KO szbciej niż na Lewicę.
  • Odpowiedz
@pabisbar: Może przejść rekrutacje ale nie być profesjonalny lub w momencie w którym poczuje się bezpieczny, zacząć bawić się w związki zawodowe i się #!$%@?ć. Ojciec był prezesem więc wiem jak to wygląda z tym związkami, ogromny rak i przeciwieństwo wolnego rynku. Kraj w którym pracodawca jest "zastraszany" tym, że nie może zwolnić kogoś kto nie nadaje się na stanowisko na które został zatrudniony nie będzie nigdy ekonomiczną potęgą.
  • Odpowiedz