Wpis z mikrobloga

@Atryu: @sjs nie chce wam psuć narracji, ale z tego co czytałem to na początku Powstania zginęło około ~200 niemieckich cywilów.
Nie zawsze wojna wygląda kolorowo. Niektórzy by się bronić lub z zemsty sięgają po barbarzyńskie środki.
Alianci np. zrównali Drezno z ziemią. Gdzie w mieście przebywało wielu wycofujących się z terenów Polski uchodźców, nie było ważnych celów wojskowych. Do dziś rozpatruje się, czy nie była to zbrodnia wojenna, gdyż głównie
@markhausen: od kilku lat w europie rósł ruch poparcia dla palestyny. W wielu większych miastach były wystawy albo inne akcje spoleczne uświadamiające o sytuacji palestyńczyków plus masa dotacji.
To co teraz zrobili niweczy wszystkie starania ludzi na całym świecie w ich gestii. To nie była partyzancka walka o wolność, tylko akt terroryzmu. Myślę że cokolwiek Izreal zdecyduje się zrobić z Gazą dostanie ogromne poparcie społeczne.
@markhausen: ale mi nie psujesz żadnej narracji - ja uważam ze izrael również dopuszczał się zbrodni natomiast zachowanie hamasu to jest zezwierzęcenie i średniowiecze które w mojej opinii jest znacznie gorsze
Naród Palestyński


@markhausen: jaki #!$%@?? xD

od lat jest wypierany ze swoich ziem


@markhausen: kogo ziem? xD Przecież wzgardzili propozycją UN, a obudzili się jak araby 2 razy #!$%@?ły wojnę z izraelem, którą sami zaczęli xD

Wiele ich domostw było wyburzanych, studnie zalewane betonem, uprawy niszczone. Czy Izrael nie zastanawiał się, że traktowanie drugiego człowieka jak insektów, nie spowoduje chęci zemsty?


@markhausen: bo wcale, a wcale nie leciały rakiety