Wpis z mikrobloga

Brakuje mi w tych filmach wątku Kamerzysty. Wczoraj dokładnie prześledziałam, dwa filmy Kruszwila na Kamerzystę z grudnia 2020. W tym drugim filmie Kruszwila była 14-latka której wysyłał nudesa i były ss, była 13-14-latka z która się spotykał, mówił że jest wyjątkowa itp., ale do stosunku nie doszło, były głosówki jak się masturbuje wysyłane na grupy na ig do fanek, gdzie były 13-latki. Część z tych rzeczy latała na instagramie już w listopadzie 2019, sama to wtedy widziałam, więc to nie jest tak że to było wymyślone na potrzeby filmu. A poza tym filmem każdy kto choć trochę śledził afery z tym uniwersum wie że Kasia Sośnicka sypiała z Kamerzystą w wieku 14 lat (jak twierdziły jej koleżanki i osoby z otoczenia Kamerzysty) i występowała na jego filmach w tym wieku (film casting na Kamerzystkę z marca 2019 film niedostępny bo im kanał usunęli), również na filmie na kanale Stuu z 20 maja 2019, wtedy nie miała jeszcze 15 lat xdd Dodatkowo jak ona skończyła 18 lat, to ją zostawił i znalazł sobie nową tym razem chyba 15-latkę Karinę Majcherczyk. Wiadomo sprawa w prokuraturze została umorzona, ale z tego co mi się udało ustalić to żadna ofiara nie zgłosiła się zeznawać i przesłuchiwali tylko przydupasów Kamerzysty xd
#famemma #wardega #pandoragate9
  • 3