Wpis z mikrobloga

@bryks: Oby sobie nic nie zrobił, normalnie ja bym to zgłosił, ale nie mam czasu, bo na policji z trzy godziny, a ja nie mam czasu. Gdy to pisze w tle leci smutna muzyka.
  • Odpowiedz
@bryks: Nikt nic nie mówił? A jak to miało do ciebie kretynie dotrzeć, skoro od ponad 10 lat byłeś znany także z banowania za krytykę, albo wysyłania pozwów np. do Carrionera?
A sobie płacz teraz i się martw, tyle lat miałeś w dupie co się do ciebie mówiło, nawet mi cię nie żal.
Zniknij jutuba i więcej nie wracaj, Pałkerson szkodniku.
  • Odpowiedz
@bryks: A kto to/co za filmiki/jaka jego rola w aferze? Ja dopiero poznałem większość z tych youtuberów przy okazji aferki, o tym jeszcze nie słyszałem
  • Odpowiedz
@bryks: tacy wszyscy byli wyszczekani i cwani jak pisali albo nagrywali glosowki do dziewczynek. A teraz sami się zachowują jak dziewczynki. Płaczą, skomlą jak psy, niby jakieś terapię, depresja buhaha To wszystko jest ze strachu scancelowania, tyle. Zwykle pety z wybujałym ego, a jak przyjdzie co do czego to jeden na drugiego wali z ucha niczym AK zza uchem szeliego, płaczą do kamerek, manipulacja lvl max.. #!$%@? jak ja nimi gardzę....
  • Odpowiedz