Wpis z mikrobloga

  • 2
@Wykopaliskasz: jesteś testerem oprogramowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Wydaje mi się, że wtedy można dostać rozgrzeszenie. Albo dokładniej przestudiować co każdy ma do zaoferowania. Przydałaby się w sumie stronka, która by to podsumowywała.
@RHarryH: Nie chodzi o testowanie, tylko o poruszenie tematu. Wszędzie się mówi idź na wybory, bo to obowiązek, ale nie ma sensu przekonywać ludzi, którzy kompletnie nie interesują się tym tematu. Gdy jeszcze faktycznie sympatyzują z jakąś partią, to ma sens, bo zagłosują rzeczywiście zgodnie ze swoimi preferencjami. Natomiast, jeśli ktoś kompletnie nie zna tematu, to strzeli na chybił trafił albo zagłosuje tak jak ktoś mu powiedział, albo na tego, kto
@RHarryH Idę na wybory i oddaje głos na ludzi i na partię, którymi gardzę. Wiem że będę żałował tego wyboru. Nie szkaluje osób nie idących na wybory, bo to też ta opcja mnie kusiła
@RHarryH: generalnie jak ktos po tych 8 latach dlaej mowi ze glosowanie nic nie zmienia no to przykro mi ale jest #!$%@? mozgowo. moze jak kaczafi wysle go na nie wiem, front ukrainski dostanie kule w leb to wtedy pomysli ze glosowanie jednak cos zmienia ale dla polaka bedzie juz wtedy za pozno
  • 1
@Wykopaliskasz: tzn wiesz ja na tym obrazku najbardziej skupiłem się na ludziach, którzy może i wiedzą na kogo by zagłosowali ale rezygnują z tego i biernie patrzą na rozwój sytuacji.

A z tym testowaniem to żarcik. W trakcie robienia mema nie pomyślałem o tym przypadku bo patrzyłem przez pryzmat siebie.
  • 1
@raizel-kuroi: może to głupie stwierdzenie, ale wtedy można też głosować na tzw. mniejsze zło. Nie zgadzam się ale teraz mi względnie dobrze? Dam głos na obecnych. Nie zgadzam się ale mi zaszkodzili? Nie dopuszczę do tego żeby dalej rządzili.
Idziesz oddać głos nieważny


@mjjm: Pozbawiona sensu strata czasu. Jeśli ktoś ma ochotę na oddanie głosu nieważnego, to jego prawo. Ale marnować czas tylko po to, żeby nic nie zrobić, nie czując nawet takiej potrzeby, nie ma sensu.

oddajesz głoś na mniejsze zło


@brh77603: Czyli na chybił trafił strzelasz, kto jest mniejszym złem, jeśli nie interesujesz się polityką. O tym już wyżej pisałem.
@Wykopaliskasz Wszystkie strony teraz naganiają na wybory, bo wg sondaży od tych co zostaną w domu zależy wynik. To prawda.

Jak nie masz na kogo głosować to idź i oddaj nieważny głos. Politycy nie są głupi, a scena polityczna nie lubi próżni. Inaczej analizujesz wynik gdy przyszło 50% uprawnionych do głosowania, a inaczej gdy przyszło 85% z czego 35% to glosy nieważne. TO jest komunikat dla polityków, że nie masz kogo wybrać.