Wpis z mikrobloga

Czesc, mam taki problem. Na kartę pamięci ktora mam w kamerce nagrał mi sie film ze zdarzenia drogowego.

Teraz chcąc otworzyć plik na komputerze lub telefonie wyskakuje błąd ze nie da się odtworzyć zadnego filmu z karty pamięci.

Pobrałem kilka programów na komputer ktore obsługują format MOV i mimo to nie mogę wyświetlić filmu.

Czy wie ktoś czy da się to naprawić?

#kamerasamochodowa #pomoc #pytanie #kartapamieci #mov #kamerkasamochodowa
  • 15
@Benek95594: ile zajmuje plik i jaki format pliku?

Jeśli MP4 to nagraj na kasjerce 5 sek filmik i na komputerze połącz dwa pliki MP4. Zapewne plik nie dokończył zapisu i nie można go otworzyć. Często się tak robi przy mp4
@Benek95594: Step 1: Download and install VLC Player on your system and launch the player and open the corrupted MOV file. Step 2: Go to the Tools > Preferences > Input / Codecs tab in the Preferences window. Step 3: Under Input / Codecs tab, select Repair damaged MOV files option.
@Benek95594: Do odzyskiwania TestDisk (Windows/Mac) on chyba ma tam też video recovery. Nic już na tej karcie nie kasuj nie zapisuj ani nie rób. Wsadź odpal odzyskiwanie całej karty a potem trzeba będzie filmiki znaleźć i ten uszkodzony. Żeś zrobił eldorado.