Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Temat istotności DYNAMINY jest często lekceważony na tagu. Często wracam na wieś do rodziny gdzie spędzam czas z kuzynami. Typowe wiejskie głupki, mało urodziwi ale nie da się z nimi nudzić i myślę, że dlatego każdy z nich ma dziewczynę (normalne dziewuchy z miasta po studiach). Inaczej mówiąc każdy ma na swój sposób temperament, najpierw coś robią potem myślą, czasem chamowaci i bezczelni ale to działa. To samo jest z typowymi sebkami. Jakbym miał porównać to chłopy "z miasta" są po prostu wycofani i za dużo myślą i w efekcie nie podejmują żadnych działań. W dodatku są zbyt mili i uprzejmi żeby kogoś nie urazić a do kobiet podchodzą jak do jeża. Głupie jeżdżenie starym golfem wieczorem po wsi jest ciekawsze dla kobiet niż słuchanie waszych ciekawych rozwań o geopolityce czy lotach w kosmos.

#przemyslenia #przegryw #blackpill #wies #tfwnogf #redpill #bluepill #samotnosc #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Temat istotności DYNAMINY  jest często lekcew...

źródło: comment_l0G6PkEL7ak20xCh4651xxjw4k3t1T3x

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no nie wiem, w liceum miałem takiego typa - muł kompletny, mówił tak rzadko, cicho i niewyraźnie że po jakimś czasie praktycznie nikt z nim nie gadał xD ale miał 1,86m i nieco ciemniejszy odcień skóry po starym. Jak go na mieście widywałem przez lata to zawsze z inną dziewczyną. chj wie czy żonę znalazł ale co poruchał to jego.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jestem ze wsi ale nie widzę tego co opisałeś. 95% różowych po szkole średniej wyjeżdża do wojewódzkiego i nigdy nie wraca a męska część albo emigracja albo lokalny kołchoz i alkoholizm. To co opisałeś ma miejsce ale do czasu ukończenia szkoły.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim napisałem coś dłuższego ale #!$%@? mi apke wykopu, biauek ehhhh

Tldr op ma rację, z golfem i nightdrives sprawdzone osobiście, od siebie dodam że geopolitykę (a w moim przypadku to programowanie i marketing xDD pamiętam jak swojej byłej tłumaczyłem co to OOP xDD) można rozkminiac tylko żeby poza tym jeszcze coś robić ciekawego bo niektórzy to by tylko to robili, nawet chłopa tak znudzicie a co dopiero babę ( ͡°
  • Odpowiedz