Wpis z mikrobloga

Oddam bilet na koncert (nie będę mógł pójść na niego). Losowanie przez mirko loteria dziś o godzinie 21:00 spośród osób które zostawią plusa (bez zielonek).

The Legacy - Tribute to Iron Maiden, 2023-10-27 godz. 20:00, Kraków, Klub Zaścianek

https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/tribute-to-iron-maiden

#krakow #koncert #odstapie #bilet #bilety #ironmaiden #legacy #thelegacy #tribute #rozdajo #oddam #oddamzadarmo
  • 10
❇️ Ogłaszam zasady loterii użytkownika @luxkms78 ❇️

Wygrywa: Losowy plus
Data zakończenia: 20 października 2023 - 08:00
Liczba zwycięzców: 1

Wymagania aby wziąć udział:
· Zostawienie plusa
· Kolor konta: bordo, pomarańczowy

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj

Ostatnie loterie tego użytkownika:


Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Kliknij tutaj

Informacje dodatkowe:

  • 0
@Kremufka2137: Ja już widziałem ten zespół na żywo jakiś czas temu a i na prawdziwym Iron Maiden byłem. Mimo to sam chętnie bym poszedł ale kobieta namówiła mnie na weekend we dwoje z dala od Krakowa.
Też oczywiście życzę wygranemu/wygranej świetnej zabawy!
@luxkms78: u mnie IM jeszcze niestety na bucket liście, jako jedna z ostatnich wielkich kapel tamtych lat. Muszę się pośpieszyć bo nie wiem ile im poweru zostało, ile lat jeszcze pociągną z takim graniem, już nie są najmłodsi - chociaż GnR też młodzi nie są, a wciąż wymiatają na żywca.
  • 0
@qzer: Proszę o kontakt - szkoda aby bilet przepadł. Jeśli do końca weekendu się nie zgłosisz to będę chyba musiał zorganizować następne losowanie żeby był jakiś pożytek z tego biletu.
@luxkms78 Dziękuję za wygraną, ale osoba której chciałem przekazać ten bilet-niespodziankę jednak nie ma opcji pójść więc losujmy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech ktoś inny skorzysta