Wpis z mikrobloga

Trzeba pogodzić się z tym, że nie awansujemy na to Euro. Z resztą nie wiem po co mielibyśmy się tam pchać na siłę z taką grą, żeby po wymęczonych barażach skompromitować się kolejny raz w grupie, zwolnić trenera i zacząć znowu wszystko od nowa?

To już lepiej skupić się na MŚ'26, pytanie tylko czy zostajemy przy tym Probierzu, i dajemy mu spokojnie pracować przez te niecałe 3 lata, ale oczekujemy Minimum ćwierćfinału na Mundialu 26, czy zwalniamy go po eliminacjach, zatrudniamy jakiegoś fachowca z prawdziwego zdarzenia i to jemu dajemy ten długi czas do przygotowań.
Ja osobiście zostałbym przy tym Probierzu bo jednak gra kadry wyglądała trochę lepiej niż za Santosa, a to że popełniamy głupie błędy w obronie czy w ataku, cóż, Barceloną nigdy nie będziemy. Szkoda mi tylko Roberta, bo w 2026 będzie miał 38 lat i nie wiadomo jak on będzie wyglądał wydolnościowo i piłkarsko.
#pilkanozna #reprezentacja
  • 4
@MajkelDesanta: to Lewu$$, Nieszczęsny, Zieliński i reszta tej kliki co ma pewne miejsce w reprezentacji od Nawałki jest problemem, a nie trener.
Dobra, trener też jest, bo powinien się całkowicie odciąć od tego raka.
Widać to było w meczu z Mołdawią, myślą że jak przejebią eliminacje to Probierz poleci, a ci dalej będą się lizać po worach.

#!$%@?ć ich wszystkich, oprzeć kadrę na zawodnikach do 28 lat i do widzenia.
Szkoda mi tylko Roberta, bo w 2026 będzie miał 38 lat i nie wiadomo jak on będzie wyglądał wydolnościowo i piłkarsko.


@MajkelDesanta: jak nie będzie miał kontuzji to wciąż będzie groźnym zawodnikiem w ofensywie. Może już nie tak szybkim i żwawym ale doskoanle wyczuwającym ruchy przeciwnika.