Wpis z mikrobloga

#golenie #tradycyjnegolenie

Mireczki czy strona www.brzytwa.org działą? Wywala mi komunikat
"Błąd 403
Dostęp zabroniony!
Blokada administracyjna. Jeśli jesteś abonentem tego serwera, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta home.pl"

I teraz nie wiem, czy zbanowali mnie zanim jeszcze się zarejestrowałem czy forum upadło? xD Może to ktoś sprawdzić czy macie taki sam błąd?
  • 17
@HaSSaN: Blokady administracyjne są stosowane przez administratorów home.pl, którzy po uprzedniej analizie działania konta, wykryją obecność na serwerze FTP nieautoryzowanych skryptów.

Dostali bana na stronę, nie Ty :)
  • 1
@CherryJerry: @baczex @Buko_von_Krossig @PawelW124 Dzięki Panowie ;). Tak się zgrało w czasie, że po prostu kurna zgłupiałem xD. Zarejestrowałem u nich konto na początku października, i dostałem maila, że czeka na akceptację administratora strony no ok mówię, czekam i czekam, aż chyba 16.10.23 napisałem im maila, że czekam na akceptację konta od początku października i proszę o akceptację, sprawdzam po 2 dniach maila, 0 odzewu, wchodzę na stronę, żeby się spróbować
Parker Variant


@HaSSaN: To jest dużo lepszy sprzęt niż droższy niemiecki pierwowzór (Merkur Progress) który ma brzydką i śliską rączkę oraz chrom jest położony niechlujnie z czego słynie Merkur.
I Parker nie ma tego plastikowego pokrętła które czasami się urywa.
PawelW124 - >Parker Variant 

@HaSSaN: To jest dużo lepszy sprzęt niż droższy niemiec...
via Android
  • 1
@PawelW124 Dlatego nie wziąłem Merkura, dla mnie ta maszynką jest po prostu paskudna, ale nie ma się czemu dziwić może w latach 50tych jak była projektowana to uchodziła za ładną. Parker natomiast to po prostu dużo ładniejszy Merkur gdzie wyeliminował jego wszystkie wady. Dodatkowo moj z rączka w kolorze szarym podoba mi się jeszcze bardziej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
@PawelW124: Teraz dopiero podejrzałem link który podesłałeś odnośnie rozbierania Varianta, tam nie ma nic co mogło by się rozregulować, da się wyjąć po prostu tą cześć gdzie jest gwint w który wchodzi śruba od czapki. Ale ja nawet nie widzę potrzeby żeby to ruszać bo skoro nasmarujesz śrubę to samoistnie po skręceniu, gwint wewnątrz też się nasmaruje samoczynnie olejem ze śruby.
@HaSSaN: a nie, czekaj, właśnie przeczytałem post admina:

Witam.
Forum będzie działać jeszcze przez 24 godziny. Są problemy z hostingiem a ja nie mam teraz czasu żeby się tym zająć. Dziękuję wszystkim za wklad w forum.
via Android
  • 1
@Mirkovsky Dzięki Mireczku.
@PawelW124 Odnośnie rozbierania Varianta mogę już powiedzieć z czystym sumieniem, że go rozbierałem xD. Wczoraj przy wymianie żyletki przypomniałem sobie o Twoim linku i wyciągnąłem rączkę żeby przesmarować gwint w środku, lekko wyszła tylko później miałem delikatny problem z włożeniem jej spowrotem bo trzeba dość mocno ścisnąć ten pierścień ale po kilku próbach i użyciu mini kombinerek poszło. Co do regulacji to nie ma to żadnego znaczenia czy wyjmiesz
via Android
  • 1
@PawelW124 Jeżeli chodzi o ta rączkę to się jej nie wkręca ona jest na wcisk wlasnie z tym pierścieniem blokującym. Ten pierścień spężynuje i w rączce się rozszerza uszczelniając ją l. Coś jak pierścienie na tłoku w silniku.