Wpis z mikrobloga

Niestety moderacja usuwa moje komentarze na temat jarosława kaczyńskiego, a zatem muszę raz jeszcze to wyraźnie zaznaczyć, że hejt jarosława kaczyńskiego na opozycję, oraz gęsta krytyka zmian programowych dokonywanych obecnie przez osoby decyzyjne w demokratycznej opozycji wynikają z tego że dla jarka każdy kompromis jest zgniły.

Dzielenie się władzą w oczach tego małego zakompleksionego człowieczka jest zbędne, a "normalna władza" to tylko system monopartyjny bez żadnej koalicji. Jest to też powód tego, dlaczego każdy dotychczasowy koalicjant pisu kończy marnie, zmarginalizowany politycznie. Koalicja z kimkolwiek to zło wcielone, niepozwalające na kierowanie państwem, ale jest to też w oczach pisowców przede wszystkim niebezpieczeństwo, że ktoś będzie patrzył im na ręce.

kaczor, którego zepsucie narasta od czasów PRLu nie ma i nie miał nigdy tak naprawdę nic przeciwko komunizmowi, peerelowi i pzpr. On był po prostu przeciwny komunistycznej władzy w której nie brał udziału, zatem chcąc niechcąc sprzymierzył się z ówczesną opozycją skupioną wokół solidarności.

#bekazpisu #pis #kaczynski #wybory #takaprawda #polityka
Salam-Abdul-Al-Stulejari - Niestety moderacja usuwa moje komentarze na temat jarosław...

źródło: temp_file585783435476668827

Pobierz
  • 20
że dla jarka każdy kompromis jest zgniły.


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: błąd, dla każdego polaczka (Polaczka, nie Polaka) kompromis jest zgniły, bo kompromis to przecież iście na ustępstwa, a to jest przecież porażką

nie bez powodu w Polsce było liberum veto - jak ci się nie podoba jeden z 100 elementów to zrywasz wszystko i obrażasz się na cały świat xD
ale prawda nie ważne jak gorzka nie jest obrazą


@Dytongo: to są określenia negatywnie wartościujące, podawane bez jakiegokolwiek uzasadnienia. Nie są ze świata faktów (gdzie pojęcie prawdy ma zastosowanie). Mogą zostać odebrane jako naruszające cześć i godność, zostały wyrażone publicznie, a więc moderacja - zdając sobie sprawę z istnienia chociażby art.212kk - dla bezpieczeństwa kasuje takie wpisy.
Dzielenie się władzą w oczach tego małego zakompleksionego człowieczka jest zbędne, a "normalna władza" to tylko system monopartyjny bez żadnej koalicji.


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: tutaj się nie zgodzę, dla Jarka "normalna władza" jest wtedy kiedy wszystko to co mówi on jest przepychane, "system monopartyjny" sugerowałby jakieś dyskusje, ustalenia, rozmowy, a na to nie ma miejsca, ma być to co jaro zadecyduje, ewentualnie to a propos czego się przejęzyczy, patrz "dość droga" pomyłka z
On był po prostu przeciwny komunistycznej władzy w której nie brał udziału, zatem chcąc niechcąc sprzymierzył się z ówczesną opozycją skupioną wokół solidarności.


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: W zasadzie to prawda, od dawna się słyszy, że Kaczyński chciał mieć swój komunizm, donosicieli itd.
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: stałem się jego psychofanem i oglądam wszystkoz nim xD. Podoba mi się, że jest dość obiektywny (pewnie z wskazaniem na opozycje, ale to pewnie przez jego podejście do samorządów niż przez miłość do Tuska, którego wielokrotnie mówił, że nie lubi) i nie koloruje wszystkiego na rózowo, bo opozycja wygrała. Bardzo też podoba mi się jego spostrzeżenie, że panuje u nas "kultura przesady" czyli wszyscy mówią straszne rzeczy jak np. Kaczyński,
@Yahoo_ No ale już sam fakt, że tvpis go nie zaprasza do siebie świadczy o nim dobrze jako o ekspercie ds. polskiej sceny politycznej. Najbardziej mnie rozwaliło że on jako jeden z pierwszych stwierdził w jakimś radiu, że pis może starać się utworzyć marionetkową partię by ukraść trochę głosów opozycji i cyk! jakiś rok pozniej nikomu nieznani "bezpartyjni samorządowcy" zgłaszają swoją listę nołnejmów w całej Polsce xD
@Salam-Abdul-Al-Stulejari wcale nie było tak z Jakubiakiem jako "kandydatem" na prezydenta, co w trakcie pierwszego cyrku z wirusem "uczciwie" zebrał 100 000 podpisōw w kilka dni XD oczywiste było to, że było to po, by sobie uzasadnić to, że Ążej jest kandydatem i kogoś musi pokonać, by mógł "uczciwie" rządzić. No takie tam, "demokratyczne" standardy, nothing to see here.