Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem w związku z niebieskim od 2 miesięcy. Wyjechał na dwa tygodnie i w tym czasie opiekuję się jego kotami i pomieszkuje w jego mieszkaniu. Spytałam go czy moja siostra może zostać na weekend. Zgodził się. Koniec końców siostra zdecydowała pobyć przez około tydzień, niebieski się zirytował, bo według niego powinnam go o tym poinformować zanim wyrazilam zgodę. Zastanawiam się czy to nie reakcja na wyrost, bo tak czy siak jego tu nie ma, otrzymałam jego zgodę na jej przyjazd więc jaką różnice robi te kilka dni?
Powiedział, że uważa że nie liczę się z jego opinia, bo robie co chce a to w końcu jego mieszkanie. Ja poczułam jakby mi nie ufał, ale stwierdził że to nie jest kwestia zaufania bo ufa mi w 100%. Powiedział również, że nie powinnam za dużo myśleć na ten temat, że nie jest na mnie zły i że robię z tego większy problem niż jest, ale i tak czuje się z tym wszystkim średnio. W przyszłości taka sytuacja się nie powtórzy, ale ciekawa jestem waszej opinii na ten temat.

#zwiazki #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: mężczyzna to zwierze terytorialne. Jeśli coś dzieje się na jego terenie bez jego wiedzy to się najzwyczajniej w-----a. Następnym razem go poinformuj o tym co się dzieje w jego mieszkaniu, tobie bez różnicy, a on będzie lepiej spał i miał o tobie jeszcze lepsze zdanie niż teraz. Tym bardziej, że nie ma powodu by się nie zgadzać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jestem w związku z niebieskim od 2 miesięcy.

Ja poczułam jakby mi nie ufał

Spytałam go czy moja siostra może zostać na weekend. Zgodził się.

Koniec końców siostra zdecydowała pobyć przez około tydzień


xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja bym się tym nie przejmował, jak byłem młody i głupi to przenocowałem w akademiku dwóch pijanych kolegów na łóżku współlokatora, nie miałem świadomości, że coś jest w tym nie tak, potem jak powiedziałem współlokatorowi to się trochę w-----ł. Ale potem przeprosiłem i wszystko wróciło do normy, a ja miałem nauczkę, że łóżko to prywatna rzecz jak szoteczka do zębów.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale robactwo xD
Siostrunia won z chałupy, przecież to zero godności, żeby nadużywać czyjejś gościnności, jeszcze u typa, ktorego znasz 2 miesiące xD
  • Odpowiedz
Zastanawiam się czy to nie reakcja na wyros


@mirko_anonim: Dla mnie totalna abstrakcja, żeby baba po mojej chacie mi węszyła a gdzie jeszcze z siostrą mieszkała xd

Zwłaszcza znając kobiety, że lubią sobie pomyszkować i powydawać opinie na temat tego co mam / bądź nie.
  • Odpowiedz