Wpis z mikrobloga

Też macie ten problem, że w ogóle nie chce Wam się szukać partnerki?
Mam 34 lata, byłem w 2 długich związkach z czego ostatni skończył się 3 lata temu.
Od tego czasu nie byłem w żadnym klubie, nie zainstalowałem żadnego tindera, tak po prostu sam sobie mieszkam i czas leci, leci szybko...
Dzisiaj tak pomyślałem, że ledwo się obejrzę i zaraz będę miał 40 lat i już będzie za późno na poszukiwania.
Ale ciągle mam zerową motywację, po prostu doszło mi w głowie jedno zmartwienie więcej...
#zwiazki #niebieskiepaski #zalesie
  • 47
@alonzoo3 Mam tak samo 35 lat. Ostatni zwiazek skończył się pół roku temu. Miedzy czasie było fwb z koleżanką, ale jak zaczęła śmiecić coś o związku i że chce coś wiecej to szybko się zdystansowalem bo typiara to typowy border.

Czasem brakuje żeby sie do kogoś przytulić, ale sam z siebie nie szukam bo mi szkoda energii

Instalowałem tindera ze 3 razy i za każdym razem jak wpadała jakaś para to usuwałem
Rozwijaj swoja kariere, zarabiaj, znajdziesz jakas fajna europejke, moze Francuzke?


@PanieAreczku: po co mu grube europejki wyrośnięte po 210 cm wzrostu. Lepiej jakąś drobniutką azjatkę co można pod pachę zabrać jak manekina a nie paleciakiem.
@alonzoo3: Mam coś podobnego i też mam tyle lat. po prostu im więcej doświadczasz z kobietami tym bardziej tracą te relacje tą całą magię i wiarę.
Nie mam nikogo bliskiego przeszło rok, czuje się ok, a może nawet ciut lepiej, mam swój rytm życia, akceptacje pewnych rzeczy, i ogólnie mam #!$%@?.

Dochodzi też taka filozoficzna kwestia. Kiedy nikt nie budzi cię rano, ani nie czeka na ciebie wieczorem i możesz robić