Wpis z mikrobloga

Dzień 13 - 100 Dni do WILD
Cześć! Wracam z wyzwaniem, zrobiłem tygodniową przerwę, skumulowało się wiele rzeczy w tym dopadło mnie jakieś chorobsko i postanowiłem zadbać o regenerację ;>

Poszedłem spać 23:20, nastawiłem 2 budziki na 2:10, niestety nie pamiętam co się stało ale nie wstałem, nie wiem jak się wyłączyły (musiałem jakoś je wyłączyć, niestety nic nie pamiętam). Sam przebudziłem się o 5:30, próbowałem wykonać Wilda, jako kotwicę używałem odliczanie i wizualizacje liczb od 1 do 10. Przez 20 minut (+/-) nie mogłem zasnąć więc poszedłem spać normalnie, zasnąłem w około 7 minut.

PODSUMOWANIE:
Dziś również nastawie budzik na 2:10, tylko że w liczbie 3. Zobaczymy czy trzy budziki mnie obudzą ;>
#sen #luciddream #luciddreaming #wyznanie #wild #zdrowie
  • 6
  • 0
@cooles: Podczas pierwszego dnia wyjaśniałem ;) "Dlaczego rzucam się na głęboką wodę zamiast zacząć od prostszych technik? Chcę być w miarę możliwości niezależny jeśli chodzi o czas wywołania ld, a także słyszałem że dzięki wildowi jakość ld jest dużo lepsza."
Moim zdaniem warto bo bezpośrednio wchodzisz w sen ;)


@billuscher: To rozumiem, natomiast dla mnie to jest bardzo obce, mam bardzo często LD od 20 lat i najczęściej wychodzi to samo z siebie, gdybym miał #!$%@?ć się z jakimiś kotwicami chyba by mi się nie chciało. ;) Tym bardziej, że nie potrzebuję jakoś często ld, mam najczęściej ciekawe, długie i przygodowe sny.

Podczas pierwszego dnia wyjaśniałem ;)


@Dejdwid96: Nie czytam