Wpis z mikrobloga

A pamiętacie laskę z Poznania co zabiło się o nią dwóch typów ?
Ile dostała na ,,psychologa" 100k xd
Kraj spermiarzy i cucków, pewnie nie jeden wpłacający marzył nocami jak ją ratuje z opresji a ta daje mu w nagrodę.
Tak to nie, nie nie pogardzam kołchoźnikami ale jak przychodzi co do czego to prawda wychodzi na jaw o normictwie

#blackpill #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #redpill
Pobierz harold97 - A pamiętacie laskę z Poznania co zabiło się o nią dwóch typów ?
Ile dostał...
źródło: 83m1rp
  • 88
@badziebadla dla jednego to głupota, a dla drugiego jest to możliwe. Jakby go nie zatrzymał to może ofiar byłoby więcej. Z tymi pretensjami to się zgadzam, bo nie każdy mógłby czy chciałby tak ryzykować.
@harold97: no i pogódźcie się z tym spermiarze. Taki jest świat, że to mężczyźni głównie zabiegają o kobiety. Wynika to z tradycji, kultury i natury. Miło, że na tego Pana zebrano prawie 10000 zł, to ładne podziękowanie od społeczeństwa za publiczną odwagę. Kupi sobie za to dobry tv albo kompa i fajnie.

Ps. Też mnie te zbiórki irytują, ale jak już są to naprawdę nie ma co demonizować.
że głupotą jest konfrontacja z nożownikiem, tym bardziej z psychicznie chorym.


@badziebadla: W obecnym świecie tak, to głupota. Tępa , wulgarna świnia dostała 100k "na psychologa" i teraz pręży dupę na Malediwach przed kolejnymi spermiarzami, gość dostał 10 razy mniej.

Ona sprowokowała zajście (choć oczywiście to wina spermiarstwa), on próbował ratować (chociaz się nie udało).

Ale to pokazuje priorytety społeczeństwa. Dziś nie warto walczyć za swój lud, za swoje plemię. Dziś
Kraj spermiarzy i cucków, pewnie nie jeden wpłacający marzył nocami jak ją ratuje z opresji a ta daje mu w nagrodę.


@harold97: Ja jebe, co za ból tyłka. Ile wpłaciłeś panu śmieciarzowi?
@harold97: zbiórka dla tej dziewczyny trwała dłużej niż dla tego pana, to raz. A dwa, ze nie "zabiło się o nią dwóch typow", tylko jeden typ zabił na jej oczach jej narzeczonego, prawie zranił ją, gdy ta próbowała osłoni w zasadzie juz zwłoki swojego narzeczonego przed strzałem, a na końcu ten sam jeden typ zabił siebie.