Wpis z mikrobloga

Fachowiec zamontował drzwi w ten sposób.
Absolutnie niedopuszczalne czy jednak można przyjąć że "może być" ?
Chodzi oczywiście o odwrotny montaż, tzn. wiem, że zawiasy muszą być w środku pomieszczenia a nie na zewnątrz.
Drzwi są zamontowane w bloku na galerii, więc mają kontakt z warunkami atmosferycznymi.

#budownictwo #budowadomu #drzwi #majsterkowanie #remontujzwykopem #remont
Pobierz runnerrunner - Fachowiec zamontował drzwi w ten sposób. 
Absolutnie niedopuszczalne c...
źródło: temp_file8327149122015744537
  • 78
@runnerrunner szyba lustro i szyba Reflex działają na zasadzie światło/cień.
Tam gdzie będzie więcej światła tam bedzie widać i prawa fizyki nie pozwalają żeby było inaczej.
Nawet w pokoju przesłuchań gdzie jest lustro weneckie, w pokoju oskarżonego jest białe mocne światło a po drugiej stronie praktycznie ciemność. W przeciwnym wypadku oskarżony widziałby wszystko przez lustro. Tak samo jest w zwykłych szybach w drzwiach.
tez mam zawiasy na zewnątrz ale zastanawia mnie coś innego. On montował framugę razem z drzwiami? Bo raczej ich nie zdejmiesz.


@ulan_mazowiecki: wydaje mi się, że jak wykręci się śruby imbusowe z zawiasów z framugi, to drzwi wyjdą bokiem? Nie trzeba ich wyciągać do góry. Na pewno wpierw była framuga, a potem drzwi, to akurat widziałem.
@runnerrunner co ma do tego fachowiec? To kupujacy zamawiajac wybiera koerunek otwierania drzwi i czy drzwi lewe czy prawe. Montazysta przychodzi i montuje zgodnie z zamowieniem. Z tego co wiem wg prawa kazdy nowy budynek wielorodzinny powinien miec montowane drzwi otwierane do wewnatrz
@runnerrunner: Ja #!$%@?, nie dziwie się wcale że cała budowlanka i wykończeniówka to taka patologia skoro muszą się użerać z takimi "klientami"
Jakby mi klient chciał składać taką reklamację na drzwi które sam sobie wybrał i nie ogarnął najbardziej podstawowego faktu kierunku otwierania i zawiasów to bym go chyba wyśmiał.