Wpis z mikrobloga

@1788: pogorszenie jakosci baitow na mirko obserwuje od lat.
Ciagle jakies sraczki, wybory, teraz niby jakis kryzys sobie wkrecacie... a tak to ukrainy, hamasy, izraele - KOGO TO KURFA OBCHODZI?

Mnie interesuja jakies profesjonalne socjodynamiczne zarzutki z niebanalnym tlem, a nie, ze ludzie sie zarzynaja w palestynie...

nie widzę najmniejszego podwyodwyzki dostaje, ogłoszenia też są. Może mniej dobrze płatnych ale ogólnie w sumie w ciągu tygodnia mógłbym pracować gdzieś indziej jak trzeba. A w ciągu miesiąca jak trzeba wyłuskał bym pewnie jakoś bardzo dobra ofertę.


@MichaelR: ile masz doświadczenia? Ofert jest sporo ale na stawkę pow 30k to już ciężko się załapać, rok temu było dużo prościej pod tym względem
@kutafonixor: ponad 8 lat doświadczenia główne obszary to kontery, chmura oraz ogólne praktyki devops, automatyzacja itd.. I owszem jest mniej ofert 30k+ ale dalej idzie się złapać. Tylko oferty ofertami a wyrwanie tego u pracodawcy to inna para kaloszy. Choć ja nie mogę całkowicie narzekać bo warunki jakie udało mi się wyrwać są naprawdę świetne.
@StonedEngineer: dziwisz się testerzy automatycznie plus że znajomością technologii to jest coś manualnych są na pęczki. W większości manualni i tak mało ogarniają kiedyś w firmie musieliśmy robić szkolenia testerom czy jest chora czy jest adres IP itd. Znalezienie testera z prawdziwego zdarzenia to jak wygrana w lotto.
@1788 u mnie chyba się eldorado zaczyna. Jak przy pandemii i początkach wojny na Ukrainie były bardzo słabe czasy, tak teraz widzę, ze branża się rozkręca coraz bardziej. Branża okrętowa/ stoczniowa- projektant