Wpis z mikrobloga

Anonki z 4chana odkryły bardzo ciekawą rzecz.

Za sporo mocno poprawnych politycznie gier wydanych w ostatnich czasach odpowiada ta firma:

https://sweetbabyinc.com

Pracowali między innymi przy najnowszym Spidermanie gdzie wstawki polityczne są na każdym kroku, oraz nad nadchodzącym Alan Wake 2. Ich specjalizacją jest tworzenie "inkluzyjnych i różnorodnych" fabuł. Ich klientami są między innymi EA, Ubisoft, Valve, Microsoft czy też Remedy.

Także tak wygląda obecny stan rynku gier wideo. Nie wiem co musi się stać żeby ten system upadł. Większość i tak się wypiera tego że ten stan rzeczy ma wpływ na produkt końcowy który jest gorszy niż to co było dekadę lub dwie temu. Ten rynek jest przegnity od dachu aż po fundamenty.

#gry #pcmasterrace
  • 92
@supra107 co tu się dzieje? XD Czy wy się tu prawie wszyscy zamieniliście z Ubisoftem na mózgi? XD
Naprawdę uważacie że największy problem branży gier w 2023 to „poprawności polityczna”? (XD) Nie monetyzacja? Nie dlc? Nie to że produkt sprzedawany za 10% minimalnej krajowej jest grywalny po roku od premiery jeżeli wg? Nie lootboxy? Nie gry usługi? Nie brak QA? Tylko to że facet się z facetem za rękę trzyma? XD Co
Postal 1/2/3 to były paździerze tak niegrywalne że jakby wyszły dzisiaj to to by była inba na pół reddita XD


@once-ler: Sobie kolega obejrzy pierwszą generację gier Paradoxu z okolic 2000 roku - w drugowojennej nie ma swastyki "bo nie", gry krzaczyły się między "co chwila", a "w ogóle nie ruszam", do tego błędy historyczne że ja #!$%@?ę.

Dziś by sie płatki śniegu od "chlip, chlip, gej się całuje" by ocipiały
Trzeba bylo mowic odrazu ze nie zgadzasz z teza a nie sprytnie pytaniami probojesz mi wypunktowac ze nie mam racji. Teraz powiem ze nic i bedziesz mogl powiedziec o teza typa jest z dupy, a ja naprawde nie wiedzialem o ci chodzi i ty te pytania tak zadawales zeby mnie tak wyrobic. Bardziej sztuczka retoryczna ale skuteczna przyznam


@janciopan: No jak masz tezę że przez "poprawność polityczną" upadają studia, a jedyny
1) To że rynek gier wideo rośnie najszybciej nic nie znaczy. tak samo rósł rynek nieruchomości w Japonii a chyba wiadomo jak się to skończyło. Numerki mogą być ładne ale niekoniecznie prawdziwe, a potem jak bańka pęknie to będzie się działo.


@supra107: xD

Czekaj, to oczekujesz że rynek ma nie rosnąć, a producenci produkować gry dla idei czy coś?

2) Problem z LGBT w grach nie polega na samym fakcie że
@supra107: Promowanie chorób psychicznych powinno być tępione, tym molochom powinni #!$%@?ć takie kary żeby aż się zesrali na miękko. Najlepsze jest to, że na bliskim wschodzie cały ten lewacki kontent jest wycięty bo molochy nie mogłyby sprzedawać swojego gówna, niezła hipokryzja tych zjebów pokroju $ony, gdzie jednak hajs jest ważniejszy niż ich ideologię xD Przestańcie kupować ten szit to wrócą normalne gry.
@supra107:

Za sporo mocno poprawnych politycznie gier wydanych w ostatnich czasach odpowiada ta firma:

https://sweetbabyinc.com

Pracowali między innymi przy najnowszym Spidermanie gdzie wstawki polityczne są na każdym kroku, oraz nad nadchodzącym Alan Wake 2. Ich specjalizacją jest tworzenie "inkluzyjnych i różnorodnych" fabuł. Ich klientami są między innymi EA, Ubisoft, Valve, Microsoft czy też Remedy.


Dobrze wiedzieć, czyli kolejna czerwona flaga by nie kupować danje gry.

Także tak wygląda obecny stan rynku
@janciopan: ludzie nie chcą tych wszystkich strasznych lewackie rzeczy jak np. brak nienawiści do innych ras, więc firmy wydające wysokobudżetowe gry zatrudniają lewackie firmy piszące lewackie scenariusze do gier, które sprzedają się jak tani alkohol w biedronce na zjeździe prawakow? Cos ci logika kuleje.

@supra107 GoW Ragnarok majstersztyk. Dziękuję sweetbabyinc.com
Wracając do gier to nie potrafię sobie wyobrazić GTA 6 BEZ OBRAZANIA INNYCH, po prostu to jest nierealne.


@Runaway28: no to sobie wyobraz, bo nowe GTA będzie poprawne i tak będzie lepiej a konserwy dupa cicho haha
@peszmerd: Ale panie nie pokazuj mi pan tego gówna bo ja żem to gówno widział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Starfield


@once-ler: No właśnie, Starfield. Większość tej gry była outsourcowana do firm takich jak ta i dlatego wyszedł taki niesamowity paździerz. To co tutaj jest opisane to jedna z wielu takich firm do których wszystko jest zlecane przez co ostatecznie gry wychodzą byle jakie.

@szybki_zuk: Ale
i tak będzie lepiej


@Returned: No tak, seria która stała się gigantem dzięki kontrowersji będzie lepsza bez nich. Poza tym R* naśmiewał się z absolutnie każdego, od "konserwy" po "lewaków" jak to w tych sztucznych podziałach.

Przecież satyryczna stacja medialna Weazel News z serii GTA była parodią konserwatywnej stacji Fox News. Także nie wiem gdzie wy tu widzicie że GTA "jechało po lewakach" i było "konfiarskie" czy jakkolwiek to sobie tłumaczycie.
supra107 - >i tak będzie lepiej

@Returned: No tak, seria która stała się gigantem dz...

źródło: f07e1868d44d958691263cb629fa75e4f422777a2666f2ff02bb3f7cfd3cf762

Pobierz
@Returned: no i niech będzie, póki ono wyjdzie i tak prawdopodobnie już z w ogóle nie będzie chciało mi się grać w gry. No i tak jeżeli chcesz jakieś cięższe gangsterskie klimaty to odrazu trzeba być konserwa. XD No cóż zero jedynkowe myślenie chyba się nigdy w Polsce nie zmieni.xd