Wpis z mikrobloga

@Malenaa: kino lipa trochę bo tak se siedzicie obok i w sumie nie wiesz czy gadac cos bo niektorych moze to #!$%@? na filmie raczej dobry pomysl po kilku randkach. A co do tego co robić to nie zawsze musi być coś wow, jak masz furke to zaproponuj tak na luzie ze podjedziesz i sie pobujacie jak jest vibe albo po prostu na jedzonko. Nie ma zasady sam musisz wyczuć ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@wap_eeL: no właśnie średnio mam pomysł bo zazwyczaj się kończyło na 1 randce xd. Na pierwszym spotkaniu był spacer i knajpa to teraz bym chciał coś innego, chciałem kino plus potem do samochodu najwyżej. Plus chciałem żeby jakoś naturalnie zainicjować można było kontakt fizyczny bo ostatnio juz mam wrażenie na to liczyła ale to jeszcze pomyśle, niemniej dzięki za komentarz
  • Odpowiedz
@Malenaa: no niestety nie ma co do tego zasady a tym bardziej radzę nie słuchać wykopków w tej kwestii. Jak sie sobie podobacie to moze być nawet najnudniejsza rzecz na świecie a i tak będzie spoko.

Ps. (tak jak wspomniałem wyżej, nie słuchaj mnie) może muzeum będzie spoko, jakaś fajna wystawa nie za długa
  • Odpowiedz
@Malenaa: To zależy od tego na jaką kobietę trafiłeś i w jakim jest humorze. Jedne chcą się pokazać w nowej sukience więc startujecie do teatru/opery/galerii ( nie tej handlowej ). Inne wolą kontakt ze zwierzętami więc konie/zoo/gospodarstwo agroturystyczne. Najnudniejsze kobiety to te od spacerów więc dużo łażenia od plaży po góry. Zwiedzanie - konkretne miasto w zależności od waszego położenia. Coś dla aktywnych - wspinaczka, kajaki, wycieczka z plecakiem/rowerem. Sport -
  • Odpowiedz