Wpis z mikrobloga

Nigdy nie kupujcie mieszkania w bloku który ma numer z literką M. Ja mam powiedzmy 13M m. 69 i co drugi kurier szuka mnie w bloku 13. Już nie wiem jak pisać na zamówieniach. Pisałem 13M/69 to jechali pod 13. Teraz piszę 13M m. 69 ale to też nic nie daje. Piszę komentarze do zamówień, ale to nic nie daje. Dzisiaj napisałem tak w uwagach do zamówienia: "Numer bloku to 13M, numer mieszkania 69, blok znajduje się przy hurtowni mebli januszex, można wjechać od ulicy przegrywa."

No i oczywiście dostawca dzwoni że stoi pod blokiem 13 i nikt nie otwiera.
#nieruchomosci
  • 94
w Gdańsku jest blok który ma numer 50 I i obok 50 II, dodatkowo każdy ma klatki abcd


@coo84: chyba tam dostarczałem pizzę. Dobrze, że ktoś wychodził z klatki to się spytałem czy wie o co chodzi z klatką la.
@niemorzliwe: Ostatnio miałem problem z ubereats bo hindusi nie mają chyba "parteru" tylko jest poziom pierwszy na "parterze" więc jak widzieli na rozpisce że lokal jest na 4 piętrze to wysiadali na 3 i szukali mieszkania. Odkąd w aplikacji opisałem "in elevator chose floor with number 3" problem się rozwiązał. Może musisz napisać "blok numer 13M (NIE 13) lokal 69"?

W sumie fajną zabawę masz :D
@niemorzliwe: U mnie na wiosce po drugiej stronie drogi postawili nowy dom i numer domu jest taki sam jak mój tyle, że ma "A" na końcu i listonosz i kurierzy wszystkie paczk, listy przynosili do mnie.. raz kurier przyjechał i zrobił imbe że zamawiam paczki, a nie chcę odbierać. A wszystkoe przez to, że idioci z drugiego domu nie potrafili dopisać #!$%@? "A" do numerku domu ¯\(ツ)/¯
@niemorzliwe trochę dziwny problem bo przecież dany kurier, dostawca jedzenia czy listonosz ma dany rejon po którym porusza się codziennie i powinien znać swój rejon.. chyba że Ci ludzie się zmieniają i co tydzień jest ktoś nowy