Wpis z mikrobloga

No to mi #biedronka ciśnienie podniosła, zastanawiam się czy nie kręcić #afera, ale wtedy najlepiej by było, gdybym wrócił się i nagrał tę powaloną akcję telefonem:
Zafoliowane 3x znicze, cena 9,99 zł - na cenówce napisane że za sztukę... Na górze - NA FOLII - kod kreskowy. Nic to, myślę - sprawdzę na czytniku cen tenże kod. No i czytnik wyświetlił 9,99 zł.
Idę do kasy samoobsługowej i po zeskanowaniu TEGO SAMEGO kodu - 29,97 zł. Wróciłem się, podyskutowałem trochę z zapewne niczemu niewinną pracownicą, całość zakończyła się stwierdzeniem, że mogę sobie zadzwonić na infolinię.

BIEDRONKO - #uokik to na was za mało.

#zalesie #promocje #oszukujo #patologia
UciekajKur__Stad - No to mi #biedronka ciśnienie podniosła, zastanawiam się czy nie k...

źródło: temp_file7605813682566686137

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
pewnie na czytniku było gdzieś drobnym druczkiem napisane, że cena za sztukę


@yupitr: No było - i nie miałem wątpliwości, że tak może być, dlatego skierowałem się ku czytnikowi. No ale po pierwsze - wszystko było zapakowane po 3 sztuki. Po drugie - na kodzie na ww. zdjęciu jest napisane 3xZNICZ. Po trzecie - to jest TEN SAM KOD. Skądś kasa samoobsługowa musiała wiedzieć, że trzymam w łapie 3 znicze. A
  • Odpowiedz
@UciekajKur__Stad: Ja #!$%@?ę, ale żenada, zawsze myślałem, że cena z czytnika to ta, którą muszę zobaczyć na kasie. Że sprawdzając kod produktu czytnikiem zobaczę to co by zobaczyła pani kasjerka gdybym ją poprosił o sprawdzenie ceny przy kasie... Jakże się myliłem XD, ten sam kod, dwie różne ceny, pewnie według biedronki to "3x" to nie liczba sztuk tylko nazwa produktu - skoro kredens może być "Kazimierz", to znicz może być "3x"...
  • Odpowiedz
@UciekajKur__Stad bez jaj. Jakiś czas temu weryfikując cenę pasty do zębów czytnik pokazał mi 4,99 a na kasie było 6,99, pomyślałem że pewnie mi się coś pomieszało bo sprawdzałem 3 pasty nie mogąc zrozumieć ich ku**a promocji xD ale jakoś prześladuje mnie przeświadczenie że znowu #oszukujo
  • Odpowiedz
@fajq:
Lublin here.

Zadzwoniłem na infolinię Biedronki, o dziwo szybko odebrali. Pani obiecała skontaktować się ze sklepem, sugestia była taka, że to wina czytnika, ale skoro taka akcja działa się także w Krakowie, no to IKS kurła DE. Zaplanowany wał? (°°
  • Odpowiedz
@UciekajKur__Stad: skoro jest opakowanie zbiorcze to sztuką jest w tym przypadku trójpak. Wprost oszukują. Duże sklepy za takie działanie powinny nie tylko zwracać różnicę w próbie oszustwa, ale także powinny płacić klientom zadość uczynienie. Wtedy bardzo szybko skończyłyby się oszustwa.
  • Odpowiedz
@UciekajKur__Stad: może na czytniku była cena z kartą biedronki? Często na czytniku pokazuje te promocyjne ceny i jak się nie da karty płaci się więcej. Jest wtedy napis na górze czytnika, że to cena z kartą lub "kup 2" itp
  • Odpowiedz
  • 0
@UciekajKur__Stad: kupowałem to parę dni temu. Aż sprawdziłem w historii transakcji w aplikacji biedronka. Kupiłem dwa takie "zestawy" i u mnie były po 29.97 i rabat 9.99. Czyli wydałem na 6 szt. niecałe 40 zł. Znaczy różowa to kupowała, ciekawe czy skusiła ją cena.
  • Odpowiedz