Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co się stało z aplikacjami randkowymi?! Jeszcze 2015-2018 to był czas gdzie dało radę się spotkać raz na jakiś czas z laskami 6/10, rzadko 7/10 a trochę grubsze panny potrafiły nawet przyjechać 50km ze swojej miejscowości żeby napić się piwa. Największym problemem wtedy było dla mnie, że nie było drugiego spotkania (najczęściej kończyło się na 1 i tyle). Od mniej więcej momentu pandemii 2019-2023 miałem może z 3-4 spotkania? Nawet problem jest żeby znaleźć jakąś do popisania bo żadna nie odpisuje. Nawet samotne matki i grube nie reagują na żadne wiadomości lub nawet nie odwzajemniają lajków. Z tego wszystkiego zniżyłem swoje "wymagania" do mininmum a i tak NIE MA NAWET Z KIM PISAĆ a co dopiero jakieś spotkanie.

#tinder #badoo #sympatia #randki #facebookrandki #facebookdating #zaadoptujfaceta #fotka #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #przegryw #tfwnogf #blackpill #redpill #samotnosc #milosc #stulejacontent #hipergamia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co się stało z aplikacjami randkowymi?! Jeszc...

źródło: comment_16553900970U9KymjJFPAT6J1XGa5StY

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dobre pytanie
Nie mam pojęcia co się stało- 6 lat temu matche na tinderze to było coś normalnego, a randkowych można było co tydzień
Dziś jak dostaniesz 3 matche w miesiącu to już dobrze , a o spotkaniu można pomarzyć...
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: potwierdzam podobny feeling - mam wrażenie, że w czasie pandemii tam bardzo dużo osób generalnie się zarejestrowało + ten algorytm jest jeszcze bardziej wyśrubowany, zmuszający faceta do zakupu wersji premium

no i niegdyś te "randki z neta" miały dla laski jakiś nimb tajemniczości, czegoś nowego i nieznanego - dzisiaj to jest masówka i dla laski przebieranie w szambie a dla typka szukanie igły w stogu siana :/
  • Odpowiedz
@mirko_anonim mam tak samo po prostu więcej osób korzysta z nich a do tego laska 6/10 woli żyć w błędzie że jakiś wysportowany koleś chce być z nią w związku a prawda jest taka że wyrucha ja i zostawi
  • Odpowiedz