Wpis z mikrobloga

@Davvs: Najlepsze były zakazy chodzenia na swoją działkę rekreacyjną xD
Musisz zebrać uprawy, przekopać ziemię, zasadzić nasiona, odnowić elewację... Nope, nie wolno chodzić na działki, gdzie każda jest mocno odgrodzona od siebie, bo COVID.
@jukel: Jest dokładnie tak jak mówisz. Pamiętam jak wypopki jeszcze na początku kwietnia 2020 roku srały żarem o to, że maseczki nie są u nas obowiązkowe.

Potem oczywiście narracja się zmieniła głównie za sprawą pewnych polityków.

A już przywoływanie tego tematu w 2023 roku to w ogóle xD Liczyłem na to, że przynajmniej po porażce wyborczej Konfederacji skończy się ten spam.
@Njal: Największy strzał w stopę, popełniło WHO i Rządy. Szczepionkami niby miała być jednorazowa i po tym wszystko super, tylko potem doszła druga, trzecia i tzw. boosterki.Dodatkowo wałki takie jak afera respiratorowa. Już nie wspominając o tym, że do dzisiaj nie wiadomo jaki dokładny wpływ ma szczepionka na ciało człowieka...
Teraz załóżmy, że dojdzie do prawdziwej śmiertelnej epidemii... No i co teraz? Ludzie poumierają -.-
@Davvs Wystarczyło siedzieć w domach i by się szybko sytuacja wyklarowała tak jak w krajach Nordyckich, niestety do głosu doszedł alt-right który promował szurie i teraz taki jak ty pisze że 2 lata temu w szczycie pandemii śmiercionośnego wirusa nie można było sobie wyjść na spacerek.


Taguj to #bekazprawakow


@Njal: To wszystko przez tych szurów, zamiast siedzieć w domu to zabijały babcie.
Nighthuntero - >@Davvs Wystarczyło siedzieć w domach i by się szybko sytuacja wyklaro...

źródło: 1569304919469-mo6mp02Fbinary2F102F19285188%29_aac.mp4_1604082087020-00001

Pobierz
tak oczywiście najlepiej zamknąć się w domu bo tak mi każą. Jak Ci będą kazali wejść do komory gazowej albo skoczyć z mostu to też skoczysz? To że nie masz życia i ciągle siedzisz w domu nie znaczy, że każdy pozwoli sobie się podporządkować.


@Ignas1415: haha ja #!$%@? w szpitalu pewnie też nie będziesz leżeć bo lekarz kazał tylko wyjdziesz zaraz po operacji w imię walki z zamordyzmem