Wpis z mikrobloga

@Elijahu: czego nie rozumiesz? Raczej rowno pod sufitem taki typek nie ma by przerabiac antene na godlo klubu, fanatyk. A konwerter i sam przewod wspolosiowy wyglada na mocno zjechany wiec moze i ta antena nie dziala do celow w jakich ja zamontowano. A wiec Matys lub Seba mieszka za sciana. Nikt na poziomie nie podnieca sie jakims klubem pilki kopanej na skraju spadku do jakiejs tam podrzednej ligii w dodatku niezdolnym
  • 0
@marsjanin2012: @Tommy__ to ze spaceru po Oleśnicy ( ͡º ͜ʖ͡º) Wrzuciłem zdjęcie jako ciekawostkę, a nie żeby się spinać kto mieszka w mieszkaniu z taką anteną xD

Zwracała na siebie uwagę, zrobiłem fotkę i wrzuciłem tutaj. Nic więcej :D
@Elijahu: biore, jednak nie stac mnie na pelna dawke. WKS kojarzy sie z przyglupami malujacymi elewacje, wlepki w MPK, Matysem i Seba dla ktorych klub to cale zycie. I taki klubowicz taka antene zrobil. Podobny poziom co babcia wystawia JP2 zdjecie w oknie. Sciane pewnie tez pomaluje bo fanatyk nie ogranicza sie i jest ekspansywny. Ale zgadzac sie nie musisz. Szkoda ze nie przelal kasy jaka wydal na te prace przy
Nikt na poziomie nie podnieca sie jakims klubem pilki kopanej na skraju spadku do jakiejs tam podrzednej ligii w dodatku niezdolnym do utrzymania sie samemu.


@marsjanin2012: Mówisz o liderze Ekstraklasy

WKS kojarzy sie z przyglupami malujacymi elewacje, wlepki w MPK, Matysem i Seba dla ktorych klub to cale zycie. I taki klubowicz taka antene zrobil. Podobny poziom co babcia wystawia JP2 zdjecie w oknie. Sciane pewnie tez pomaluje bo fanatyk nie
@Rancor: ano mi sie w glowie nie miesci ze mozna sie podniecac sportem ale spoko, panowie z brzuszkiem kibicuja kopaczom. Wolny kraj. Za to sprawdzilem 2023 moze lider ale rok temu byl na 15 miejscu, czas szybko leci i odbili. OK moja wina, zyje informacjami sprzed roku. Albo zle tabelki odczytuje bo robie to pewnie drugi raz w zyciu. To bardzo stabilny poziom trzymaja ;)
ano mi sie w glowie nie miesci ze mozna sie podniecac sportem


@marsjanin2012: Ok, ale to chyba nie powód aby kogoś za to obrażać, albo generalizować, co nie? Każdy żyje po swojemu i każdy ma inne hobby

To bardzo stabilny poziom trzymaja ;)


@marsjanin2012: To była kwestia zmiany trenera