Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@johny3339: ale zaraz zaraz wariacie, Ty tutaj człowieka skazujesz już na podstawie tego, co Ci powiedziała nowo poznana panienka i bezgranicznie jej ufasz na słowo, no weź Ty usiądź, zastanów się, pomyśl na spokojnie co Ty właśnie wyprawiasz ze swoim życiem, a jak do żadnych nowych przemyśleń nie dojdziesz, to rób tam se co chcesz, bo i tak nic już z Ciebie nie będzie na ten moment
z fartem
@Zarzutkkake ale to jest zupełnie inna sytuacja, mozecie mnie miec za durnia, ale dogłębnie sie zagłębiłem w temat, widziałem nawet wiadomosci z jej znajomymi na tamten okres, dostałem dostęp do jej konta na mess, wiec osobiscie widziałem co tam było pisane. Uprzedzając pytanie, to nie jestem w nia zaden sposob spokrewniony ani nic mnie z nia nie łączy, a dziewczyna pochodzi z dobrego domu, zadnego patologicznego.
@johny3339: No to nie wiem mordo, ja to nie wierzyłbym w takie opowieści, bo ja to niejedne historie takie słyszałem już, wiele też widziałem różnych sytuacji co później opisywane był kompletnie inaczej, to tak nie można od razu zero jedynkowo traktować, jaki znajomy z piwnicy? To co to jest za klimat, że 16 latka lata gdzieś po imprezach, wali wódę w jakimś otoczeniu co potem ją ktoś obraca na siłę w
@johny3339:

a dziewczyna pochodzi z dobrego domu, zadnego patologicznego.

Dziewczyna powiedziała o wszystkim rodzicom, to została uznana za „puszczalska”( łagodne określenie),


No to naprawdę bardzo dobry dom, jak 16 letnia córka imprezuje i wali wódę gdzieś z jakimiś wariatami, szlaja się po piwnicach, a jak mówi rodzicom że została skrzywdzona to oni nazywają ją dziwką i olewają temat, no mordo, może dla Ciebie to jest definicja dobrego domu, ale dla mnie
@johny3339: Ale co Ty robisz tutaj mi teraz za szopkę, żę ja bronię kogokolwek? Ja w przeciwieństwie do Ciebie po niczyjej stronie w tej sprawie nie występuje, bo nie mam żadnego interesu w tym, widać, że potencjalna domniemana ofiara też sprawiedliwości czy ukarania potencjalnego domniemanego sprawcy raczej niezbyt usilnie się domaga, natomiast Ty z kolei domagasz się tego najbardziej, a pełnisz rolę nijaką w całej sprawie, ostatniego samarytanina człowieka szlachetnego i