Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wydałem około 700-800 zł więc nie ma tragedii,


@BlackpillRAW: Znakomita opowieść, spory budżet wydany - ale wspomnienia pozostaną na zawsze. W Wwa za podobny pieniądz możesz mieć znacznie więcej atrakcji, jakiś fajny masaż a może i coś więcej. Chętnie przeczytałbym taką relację xd
@cielak44: W Polsce jest dużo bezpiecznych relatywnie burdeli. Mają za ostrą konkurencję z odlotami by tam się cyrki działy - kolega mi mówił. Generalnie kluby że striptizem to też bezpieczne establishmenty, ale dopiero poza granicami Polski. Standardowy upselling - obietnice czegoś więcej, kolejne coraz droższe drinki, mieszanie alkoholu by upić bardziej to jest samo z siebie patologia, ale to nic w porównaniu do oćpania, nabijania kosmicznych kwot, wyłudzeń bo źle pan
@Antorus: sam, jak mówię, mi się film nie urwał, kasę #!$%@?łem podobnie jak ty, ale mniejszą, bo zwyczajnie mówię, że wychodzę. Na razem 3 razy film mi się nie urwał nigdy. Ale to generalnie mi się w życiu, nigdy nie urwał - różnie ludzie reagują na substancje... Ale znajomy co był ze mną, poszedł na pokój... jak mówię że wychodzę i dawać mi tu kumpla, bo inaczej będzie ogień to się