Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi proszę wytłumaczy jakim cudem, w dobie ekologii, która zabrania mi używać plastikowych słomek to gówno przeszlo do powszechnej sprzedaży?
Przecież to jest jednorazowa bateria, opakowana w plastik, który nie nadaje się do recyklingu. Starcza na jakieś 2-3 dni w zależności od używalności i trzeba wyrzucić - no i właśnie gdzie?? Przecież ludzie to wyrzucają do plastiku, bo na pewno nie oddzielają baterii i nie wyrzucają do pojemnika na zużyte baterie.
Dosłownie zżyjemy w Unii Europejskiej, tej unii, która nakazała producentom przymocowanie nakrętki do butelki
I dlaczego ludzie to kupują? Przecież bardziej opłacalne jest kupienie jakiegoś e-peta za 100zł i zalewanie go olejkiem jaki tylko sie chce, bo to gówno kosztuje 30zł
Naprawdę nie jestem za poszerzaniem ekologii, nienawidzę tego wciskania nam elektryków jako samochody do wszystkiego, ale to jest dla mnie totalną przesadą i denerwuję mnie to, że wszyscy na to pozwalają
#papierosy #patologia #epapierosy
Dawo9889 - Czy ktoś mi proszę wytłumaczy jakim cudem, w dobie ekologii, która zabrani...

źródło: obraz_2023-11-04_162646973

Pobierz
  • 71
@Bodhi: też ostatnio miałem problem z wymianą boxa. Mało co tego już jest, a od tego gówna jak piszesz uginają się półki. Tzn ja to gówno mógłbym używać bo jest ultra wygodne i zajebiste w smaku, ale by mnie to zabiło finansowo.