Wpis z mikrobloga

Cześć koledzy, sprowadza mnie takie pytanie i jakieś niespełnione marzenia ¯\(ツ)/¯
Mianowicie czy chłop może coś jeszcze osiągnąć na #twitch bez koneksji i wybijania się na czyichś plecach?

Od dawna chciałem spróbować swoich sił, zainwestowałem kupe czasu i pieniędzy żeby zacząć pierwszy strimek i w pewnym momencie było na nim z 5 osób. Czułem się dosyć nieswojo, ale bardzo fajnie że ktoś był gotów na poświęcenie swojego czasu żeby wejść ze mną w interakcje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chciałbym jeszcze raz podejść do tego, tylko zastanawiam się jakie gry teraz trenduja w zainteresowaniach, bo z jeden strony jest to cs2, lol i fortnite, ale czy jest jak się przebić przez tysiące osób streamujacych to samo na podobnym poziomie?

Chciałbym inwestować w to dalej, rozdawać jakieś gierki, skiny itd w zamian za oglądanie transmisji, myślicie że ma to jakąś szansę wypalić?

Bardzo chętnie przyjmę jakieś fajne pomysły i rady, może coś kiedyś z tego wyjdzie ()

#streaming #gry
  • 7
@poke_puke:

Chciałbym inwestować w to dalej, rozdawać jakieś gierki, skiny itd w zamian za oglądanie transmisji, myślicie że ma to jakąś szansę wypalić?


Nie polecam; Miałem kiedyś 2 znajomych, którzy tak próbowali i po ~pół roku rozdawania "crapu" z różnych bundli itp postanowili sobie dać spokój, bo przeciętnie było u nich ~20 osób, a jak w jakimś miesiącu nie pojawiła się jakaś "dobra" gra, to jeszcze były pretensje i "żale".
Raz
@poke_puke pamiętaj, że na Twitch teraz jest tyle samo streamujacych co oglądających. Nie mam pojęcia jak teraz się wybić przy takich liczbach. Wejdź sobie na dowolną popularna grę i zobacz ile ludzi streamuje z zerową widownią.
Mianowicie czy chłop może coś jeszcze osiągnąć na #twitch bez koneksji i wybijania się na czyichś plecach?


@poke_puke: może, ale to zależy od kilku czynników

zainwestowałem kupe czasu i pieniędzy żeby zacząć pierwszy strimek


typowy błąd nowicjusza w każdej dziedzinie. nigdy na początku nie inwestuje się kupy sprzętu i czasu tylko zaczyna się od działania, a potem dopiero przychodzi decyzja czy powinno sie inwestować.

Chciałbym jeszcze raz podejść do tego, tylko