Wpis z mikrobloga

Kochani z Uwagi na to że bardzo często bazując na błędnych danych i bardzo popularnym ależ jak błędnym wykresie z GUS.
Niie oszacowujecie dokładnie szans Polskiego rynku nieruchomości więć postanowiłem go poprawić. I dodać dane z których wynika że jesteście w bardzo dużym błędzie.

Dodałem Dwa dodatkowe wykresy nie bez powodu, i nie bez przyczyny w dwóch kolorach Błękitnym i Brunatnym
Bo jak tak dalej pójdzie flaga oprócz czerwieni i białego będzie miała dodatkowe dwa kolory i na wzór Republik Afrykańskich
będzie wielokolorowa.

Mam też nadzieje że dotarłem do tych co nie dowierzali, ale też trochę ich oszczędziłem bo nie podałem realnej ilości tej migracji w milionach a z taką mamy do czynienia.

więc jeśli emigracja nie będzie raczona kontenerami, namiotami jak na zachodzie to się robi. To ceny waszych kwadratów będą w cenie.
Ale jesli władza zacznie stawiać osiedla kontenerowe. Będziecie mieli obsraną zbroje....

#nieruchomosci #finanse #gospodarka #kredythipoteczny #inwestycje #bekazlewactwa
Pobierz dzikuZplasriku - Kochani z Uwagi na to że bardzo często  bazując na błędnych danych i...
źródło: GUS
  • 5