Wpis z mikrobloga

@N-Avoie: plebs potrzebuje chleba i igrzysk. Właśnie macie swoje igrzyska w postaci wojenki pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami kanapki z McDonald's. Hype się kręci, korporacja ma darmowa reklamę a prostaczki obrzucają się gównem.
  • Odpowiedz
  • 0
Zrobienie z podrzędnego fastfooda marki premium w tym kraju z dykty i podniecanie się przepłaconą kanapeczką wzbudza co najwyżej politowanie


@Dizel_AHTUNG: a ja tam szanuje każdego bez względu czy podnieca się mcdonaldem czy kotletami sojowymi
  • Odpowiedz
@N-Avoie wszędzie widziałem hejt ze kanapka 30zl, cena nieadekwatna a ja dzisiaj ją za 25 #!$%@?łem bez żadnych kuponów i nie wiem o co wszystkim tu chodzi xD
  • Odpowiedz
@Lohengrin: Pamiętam parę lat temu ją jadłem i miałem jakieś miłe wspomnienia. Zjadłem rok temu i byłem bardzo rozczarowany. Ona jest strasznie sucha, nie ma praktycznie żadnego sosu. Chyba, że ja trafiłem na jakąś wybrakowaną, ale dosłownie bułki były suche i tylko ten ser i mięso i dosłownie znikoma ilość sosu. Strasznie się rozczarowałem wtedy i już nie powtórzę:(
  • Odpowiedz
Zrobienie z podrzędnego fastfooda marki premium w tym kraju z dykty i podniecanie się przepłaconą kanapeczką wzbudza co najwyżej politowanie


@Dizel_AHTUNG: chłop nadal myśli, że McDonald w Polsce i stanach to ta sama restauracja o tej samej jakości, śmiechu warte
  • Odpowiedz