Wpis z mikrobloga

@Kopytnik_1: Butch Witkowski działający w MUFON bodajże Idaho. Badał on wiele niezbyt przyjemnych przypadków dzilalności tych istot na naszym świecie. Posiada rozległe kontakty w tamtejszej policji czy nawet wywiadzie zagranicznym. Jako jeden z pierwszych zaczął otwarcie mówić o tym co się dzieje, a co władze na całym świecie tuszują lub ignorują. Osobiście zweryfikowałem to, co mówił szukając w archiwach, wszystko się zgadza i to jest najgorsze.
  • Odpowiedz
pojemnikami na dusze


@Kopytnik_1: Tego zwrotu użył Bob Lazar, w jakimś wywiadzie, że tak te byty nas postrzegają. Bob lazar zasłyszał to od bardziej wtajemniczonych w temat ludzi, sam zajmował się wedle swojej historii tzw. inżynierią wsteczną, niczym więcej.
  • Odpowiedz
@Mozolny_Szturm12: Hmm, jako gatunek, czysto cieleśnie, fizycznie jesteśmy hodowlą, zasobem eksploatacyjnym, podobnie jak wszystko co na tej planecie żyje. Tak jak my hodujemy sobie krówki i świnki na mięso, tak i ktoś sobie hoduje tutaj nas. Kwestia jedynie kiedy nastąpi "zbiór surowca" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Taki całkowity, który zresztą już prawdopodobnie miał miejsce nie raz w przeszłości.

Co po śmierci? Ja już umarłem, raz na kilka
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Możliwe że Krzysztof Piechota i Bronisław Rzepecki w książce "UFO nad Polską" ale nie jestem pewny. Podobne teorie głosił Adam Wiśniewski-Snerg pisarz sci-fi. Piechota z Rzepeckim lansowali chyba jako pierwsi w PL że UFO to nie "goście z kosmosu" ale właśnie istoty podróżujące między wymiarami. Polecam zapoznać się z przypadkiem opisanym przez Piechotę CE-III-E w Witkowicach z 1980 r. W Kwartalniku UFO w latach 90 wyszedł artykuł na ten temat
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: próbuję cały czas ludziom tłumaczyć, że tak na prawdę to nikt z nas nie umiera, ale ciężko, ciężko. Co do tego co sie dzieje na świecie i w temacie ufo to chce cię nastawić, że tu na ziemii będzie jeszcze lepiej niż było. Wpadłeś w wir negatywnych historii chyba :P
  • Odpowiedz
  • 2
@Eillis: Słyszałem sceptyczne opinię niektórych ufologów, na temat prawdziwości tego wywiadu. Pamiętam, że Piotr Cielebiaś zdystansował się od niego, w stylu: nie mówi, że to nieprawda, ale też nie potwierdza, że to prawda.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: No a nagranie? W tamtych czasach ciężko by było coś takiego sfałszować. Mi ten ufolud wygląda na prawdziwego.

Sam wywiad teoretycznie można by podrobić... ale jeśli taśma wypłynęła od tego kolesia, to jest to mocny argument.
Do tego, jego zachowanie i motywy wydają mi się bardzo spójne i sensowne. Nie kolejny koleś typu "usiądźcie dzieci, opowiem Wam o kosmitach" tylko konkretny, oschły, niemiły facet. Raczej tak wyobrażam sobie kogoś, kto
  • Odpowiedz
  • 1
@Eillis: Tak, ten materiał też zrobił na mnie wrażenie, nie chciałbym, żeby dotarł do wielu osób, by ich nie straszyć, albo zasiewać niepewność. W tym przypadku lepsza jest nieświadomość. Ale mimo wszystko, ufolodzy podchodzą do niego z dystansem.

Dopóki nie wypłyną twarde dowody, zdjęcia ukazane publicznie, albo nawet wystawione na widok ciała, przedstawione na przykład przez jakąś instytucję państwową z USA, to mało kto uwierzy. Taka prawda.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Ja mam przekonanie, że najgorsza prawda jest lepsza od niewiedzy.
Kiedy człowiek zna prawdę to może podjąć odpowiednią decyzję: zignorować, przeciwdziałać, przeanalizować, zostawić na później - cokolwiek nie wybierze, będzie to świadomy wybór.
Jak człowiek nie zna prawdy, to jak ma podejmować słuszne decyzje? Liczyć na farta, że jakoś to wyjdzie?
Z tego powodu wychodzę z założenia, że przed prawdą nie należy uciekać. Trzeba ją poznać. A co z nią
  • Odpowiedz