Wpis z mikrobloga

@wojna @Sprus tysiące ludzi protestują kolejne dni w małej i zazwyczaj spokojniej Panamie, bo rząd oskarżany o korupcje chce przepchnąć ogromny kontrakt z Kanadą na kopalnie odkrywkowe - a wy pałujecie wiplera i krzyczycie #ekoterroryzm. Pelikanizm bez zmian.
Do tego wojna rusz tyłek zrób mimum przed wrzuceniem i zerknj jaki to kraj zanim oznaczysz USA.
  • Odpowiedz
  • 127
@wojna:

Facet z zimną krwią morduje spokojnych, nieagresywnych ludzi a ty nazywasz go bohaterem?
Ruska mentalność w tobie dalej silna.
  • Odpowiedz
@Melekesz nie mógł przejechać tam gdzie chciał, wyszedł do nich i próbował rozmawiać normalnie, nie podziałało. Wyciągnął broń, nadal tym ptasim móżdżkom nie przyszło do głowy, że może jednak warto przepuścić gościa, bo może być zdolny do strzału. Dopiero jak odstrzelił dwie osoby to mógł zrobić to co chciał - jechać dalej.
  • Odpowiedz
@basketm: ja #!$%@? "nie mógł rzrjechac tam gdzie chciał" i dla ciebie to jest powód do zabicia dwóch niewinnych ludzi. Ja #!$%@? przecież Ty chory jesteś. Ostatnio stałem w korku bo był wypadek. Kierowcy nie chcieli przepchać aut na pobocze to mógłbym według twoich zasad wyciągnąć broń i ich zabić a kierowcy w korku mieli by mnie za bohatera ?
  • Odpowiedz
Dopiero jak odstrzelił dwie osoby to mógł zrobić to co chciał - jechać dalej.

@basketm: nie mógł bo został od razu aresztowany przez policję i tyle będzie z jego wolności bo będzie siedział do końca życia w Panamskim więzieniu xD
  • Odpowiedz
@wojna: Zwykli ludzie nie aktywiści. Tam zwykli, biedni ludzie protestują od dłuższego już czasu.
Korporacji i panamskim politykom bardzo zależy na rozpowszechnianiu retoryki "ekoterroryści".
Dla korporacji i polityków lukratywna kopalnia odkrywkowa i dziura w ziemii na dziesiątki lat, dla ciebie biedaku gruz, bieda i halucynacje z niedożywienia.
dybligliniaczek - @wojna: Zwykli ludzie nie aktywiści. Tam zwykli, biedni ludzie prot...
  • Odpowiedz
Gość zabija dwie osoby w biały dzień, wykopki klaszczą xD

#!$%@? jesteście


@Rumcajsev: no ale tak poza tym to chrońmy życie od poczęcia aż do naturalnej śmierci, tak jak szanowny kościółek powiedział xD Dwulicowość wykopowych przygłupów nie zna granic.
  • Odpowiedz
@Sprus: a czyli zero zdziwienia utrudnianie życia innym, które ja popieram jest spoko, ale to z którym się nie zgadzam to do odstrzału

@FuckYouTony Typie, jak prostest polegający na blokowaniu ruchu ciężarówkami może nie blokować? XD
  • Odpowiedz