Wpis z mikrobloga

@cybulion protesty maja byc zawsze jak najmniej wygodne dla wiekszosci. jak chcesz cos wywalczyc protestujac tak by nikomu nie przeszkadzac. ja #!$%@?, ze takie proste rzeczy trzeba ludziom tlumaczyc.
  • Odpowiedz
@slapdash @gram_w_mahjonga czy ja mowie ze zrobil dobrze? Sąd go osadzi. Ja tylko zapytalem skad zarzut ze jest prawakiem? Polecam moje pozostale komentarze w tym wątku.
@nobrain spoko, w danym przypadku chyba zawiódł jakiś instynk samozachowawczy, jakby mi chlop grozil bronią to odpusciłbym sobie walke z olejem, albo przeniósł sie protestowac do arabii gdzie ten olej wydobywaja.
Można rzec ze chlop zaprotestowal przeciwko protestowi w swoj unikalny sposób. Nie popieram ani jego
  • Odpowiedz
A blokowanie Śródmieścia, bo się idzie złożyć wieniec 10-go? Wtedy też można strzelać?


@FlasH: oczywiście, oni są tak samo #!$%@?ęci jak ci wszyscy pseudoekolodzy aktywiści co przyklejają albo przywiązują się do różnych rzeczy. Pozbywając się jednych i drugich wykonuje się przysługę dla społeczeństwa
  • Odpowiedz
  • 1
@FlasH skoro oni nie liczyli się z nim to dlaczego on miał liczyć się z nimi? Wystarczyło się zastosować do zasady nie czy drugiemu co Tobie niemiłe…


@basketm: do dzieci płaczących w samolocie też powinno się strzelać?
  • Odpowiedz
@cybulion wiesz duzo ludzi ginelo w protestach. 50 lat temu zginelo 45 osob w polsce. nic by nie osiagneli protestujac pokojowo. czasami sa wazniejsze sprawy dla ludzi niz wlasne zycie.
  • Odpowiedz
@CheSlaw: kolega niepełnosprawny jakiś?

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=miesi%C4%99cznica+zamkni%C4%99te+ulice

Miesięcznica w Krakowie. Ulica, przy której biuro ma PiS, zamknięta nawet dla mieszkańców. "Mamy tu osoby o statusie VIP"

Policjanci na każdym kroku. Ulice wyłączone z ruchu, zdezorientowani mieszkańcy. "Comiesięczny cyrk"

"Wpuszczają tylko na legitymację PiS-u". Złość i rozbawienie warszawskiej ulicy na smoleńskiej miesięcznicy

Rzędy barierek, zablokowane ulice i odgrodzone korytarze - to nie obraz wzięty ze stanu wojennego. To Krakowskie Przedmieście tuż przed pochodem 89.
  • Odpowiedz
@nobrain czyli ci w panamie prostestuja przeciwko kartkom na chleb, hiper inflacji i innym rzeczom powodujacym powolny upadek kraju? Czy moze to byla inicjatywa stopoil ktora jest finansowana przez lobby zamordystyczne promujace elektryczne pojazdy ktore powoduja rownie wielkie straty dla planety (vide wytwarzanie akumulatrow etc).
Chyba jednak widze roznice. A ty?
Moj stary byl ranny podczas prostestow w PRL, dużo wiem w temacie. I sam kpi z ludzi przykejajacych sie do drogi
  • Odpowiedz
@AtoMan chłopie,
Kraków - ulica została zablokowana że względu na antyrządowy protest, a nie miesięcznicę
Warszawa i te płaczliwe informacje:

Dziesiątki radiowozów, setki policjantów, psy, a nawet wóz strażacki – tak obchodzona była kolejna miesięcznica smoleńska w centrum Warszawy. Ulice wyłączone z ruchu, autobusy na objazdach, na chodnikach zdezorientowani piesi.


To już jest wyższa forma manipulacji. Zamknięty fragment krakowskiego przedmieścia i plac Piłsudskiego XD no normalnie paraliż na całe Śródmieści XDDD
  • Odpowiedz
@AtoMan i też tyle policji głównie z powodu agresywnych protestów antyrządowych ludzi pokroju obywatele RP a nie z powodu samej miesięcznicy
  • Odpowiedz