Wpis z mikrobloga

kolejny piękny shot z Asmongoldem, gdzie były pracownik Blizzarda który robił Starcrafta pogodzinach opowiada że pierwszy skin konia do wowa zarobił więcej niż Starcraft, najnowszy skin konia do Diablo 4 kosztuje 65 dolarów, to prawie jak za nową grę AAA a ludzie nadal bronią tej ohydnej polityki Acitvision, wszędzie, na grupach fb, na reddit ludzie mówią w porządku, to nie kupuj, nie widzą problemu żadnego że skin kosztuje tylko co gra, zresztą sam Activision chce tyle samo kasy za grę którą robili latami i tyle samo za skin do konia, oni nawet siebie samego nie szanują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gry #staregry #activision ##!$%@? #diablo4 #worldofwarcraft #wow
karix98 - kolejny piękny shot z Asmongoldem, gdzie były pracownik Blizzarda który rob...
  • 62
  • 33
@noipmezc: np. taki że sam lubię zbierać skiny a za taką cenę to po prostu nie jest wartę więc sobie odpuszczam, inna sprawa, dojdzie do tego że niedługo w grze nie będzie w ogóle żadnych itemów i żeby coś zdobyć nowego to będziesz musiał zapłacić, to jest takie przesuwanie granicy absurdu, przyzwyczajanie graczy do wysokich cen i co raz więcej płatności w grze bo to już nawet nie jest mikropłatność, zamiast
@noipmezc: no mi po #!$%@?, tobie też, ja nie mam nawet diablo 4 bo to też jest #!$%@? nie gra, właśnie z tego powodu że wolą się skupić na jakimś kontencie do kupienia, zbić na tym kasę i mieć wszystko w dupie niż żeby zrobić po prostu zajebistą grę. To właśnie chciałem ci przekazać
  • 0
@Dancin: ta gra właśnie biednie wygląda przez to że 90% skinów jest w sklepie do kupienia a nie fizycznie w grze, coś jak ala najnowsze Assassiny ale tam chociaż ceny są przystępne i jest masa contentu w grze
@FrostlyMostly: ja wiem że o to chodzi, mi tego tłumaczyć nie trzeba, sam ten fakt jest bardzo przykry a najgorsze jest to, że taką tendencję patrzenia na coś pod względem tego jak można to najlepiej wcisnąć i sprzedać ludziom nie zachowując przy tym jakiegoś honoru i godności można obecnie zaobserwować na wielu płaszczyznach naszego życia
@karix98: nie porownuj jakiegos guwnoskina który nic nie zmienia do funkcjonalności za pieniądze. Tak długo jak dodatki są tylko kosmetyczne to dla mnie mogą kosztować nawet 10 tysięcy. Dopóki będzie banda debili którzy takie rzeczy kupują dopóty firmy będą to robić. Jakoś nie widzę żeby w innych branżach ludzie mieli ból dupy o produkty premium XD

@Dancin nie grales a oceniasz. Może komuś daje frajde kupienie konia za 65 euro xd
  • 1
@noipmezc: ale to jest wolność jednych kosztem drugich, tak samo mogę napisać że póki Itemlvl w wowie jest płatny to mi nie przeszkadza, wolałbym mieć niski gear niż płatne skiny bo na nich bardziej mi zależy, więc takie gadanie jest bez sensu, firma jest bazerna i tyle, to jest wart max 8zl
  • 0
@Dancin: kolejny, ale co mnie to z czego ktoś czerpie fan? Ja lubię kolekcjonować wyglądy w prawie każdej grze online i tyle, blokowanie mi tego w postaci rzucania kosmiczny cen to dla mnie absurd, mój ziomek wrócił tak samo do Diablo 3 bo jak zobaczył że fajne wyglądy w 4 są za paywallem to on #!$%@? takie diablo