Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mieszkam w penthouse w Warszawie, z fajnym widokiem na panoramę, bardzo dobrze zarabiam i w związku z tym ciężko mi o #rozowypasek taki sensowny, nie lecące na kasę. Mam 37 lat, miesięcznie zdecydowanie powyżej jakikolwiek lead czy fullstack czy inny programista, a nawet dwóch.

Czy macie jakieś sposoby na sprawdzenie czy dziewczyna leci na kasę? Jestem przystojnym mężczyzną, zęby mam wybielone, proste naturalne, wzrost 179, siłownia regularnie, cały rok opalenizna, bo zimą lubię się poopalać na wakacjach, chociaż tydzień. Zakoli nie mam (Turcja welcome to, za 20k macie robotę od A do Z z przelotami jbc).

Jak sprawdzić taką dziewczynę? Obecnie od dłuższego czasu spotykam się z dziewczyną z #ukraina i powiem wam, że ja coś chyba poczułem. Mam nadzieję, że ona też, ale jak to sprawdzić? Chciałbym zaproponować wspólne zamieszkanie, dziewczyna ma 20 lat w grudniu tego roku. Nie planuję się żenić, tym bardziej z małolatą, ona coś kilka razy wspomniała.

Jak się zabezpieczyć, żeby mnie nie przegoniła z własnego mieszkania? Wiem, wiem trochę to głupie, ale czasami w gorących widziałem posty, że wystarczy, że wezwie policję, że coś tam i mnie eksmitują. Bajki? Ktoś się spotkał?

Dla zasięgu #nieruchomosci #mieszkanie #prawo #zalesie

Aha i dla tych ciekawskich łykopowiczów




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
✨️ Autor wpisu (OP): > Nie pokazywać że masz kasę? xD
@Howard_Roark

Jak? Mam iść do Pepco i kupić powyciągane koszulki? Mam nie zakładać zegarka na rękę? Mam jeździć wszędzie uberem/komunikacją? Netflixa w Airbnb mam oglądać? Mam chodzić do barbera co 2 tygodnie zamiast co tydzień? Mam przestać obcinać zarost? Perfumy z zary?

Naprawdę to się tak wydaje, ale jak już żyjesz na pewnym poziomie, to nie da się od tak
@mirko_anonim: traktuj ją skromnie:
- jeździj z nią najwyżej nowym Oplem, a nie jakimś fancy BMW
- kolacje w restauracji najwyżej 1 gwiadka Michelin
- z ciuchów to załóż jakieś tanie łachy od Balenciaga
- kup zwykłego iPhone 15 zamiast 15 Pro Max
- w ramach prezentów najwyżej jakieś tanie złoto z Apartu
- wspólne wakacje na Malediwach albo w Arabii Saudyjskiej
- noś jakiś tani zegarek typu Orient, Seiko, najwyżej